Top Gum

3 lokalizacji

Serwis klimatyzacji z odgrzybianiem, nabiciem czynnika i więcej od 49,99 zł w Top Gum Opony – 3 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pełny serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika chłodzącego zwiększy komfort podróży, zwłaszcza przy dłuższych dystansach

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
R
Rajmund
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 31, 2022
Szybko i sprawnie. Warte polecenia
S
Sylwester
8 Oceny4 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
lipiec 29, 2022
Jeżeli chodzi o samą usługę, pracę mechanika i kontakt, umówienie terminu to wszystko w porządku. Natomiast gdy przyszło do płatności za dodatkowy czynnik i realizacji kuponu to obsługa zachowała się nieprofesjonalnie, kazano mi zapłacić powtórnie za całą usługę, bo przy telefonicznej rezerwacji sam od siebie ( bo nie zapytał nikt) nie podałem numeru kuponu. Gdy odmówiłem, twierdząc że już zapłaciłem za usługę kilka miesięcy temu, to straszono mnie policją. Zarzucano mi oszustwo i dano do zrozumienia, że klienci którzy płacą gotówką są dla nich ważniejsi i mają krótsze terminy. A ja niby wiedziałem o tym i dlatego się nie przyznałem, że mam kupon groupona . Nie dałem się zastraszyć i pozdrawiam teraz Pana który mnie wyzywał .
G
Grzegorz
3 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
czerwiec 3, 2022
Super!!!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
maj 29, 2022
Klimatyzacja po tygodniu już nie działa. Zostałem poinformowany, ze może być gdzieś dziura, ale mimo wszystko nabijamy. Mój mechanik powiedział mi, ze zawsze przed nabijaniem robi się tzw. próżnię, która sprawdza czy jest wyciek czy nie. Zadzwoniłem powiedzieć o tym co zasłyszałem , na co w odpowiedzi usłyszałem, ze poker Grupona tego nie obejmuje. Ponownie skontaktowałem się ze swoim mechanikiem, który powiedział mi, ze takie coś to super standard i ZAWSZE wykonuje się takie coś przed nabijaniem klimy i jeśli ktoś tego nie robi to po prostu nabija klientów w butelkę i wykorzystuje ich niewiedzę. Nie polecam
M
Marek
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
maj 17, 2022
Ta firma (Top Gum w Bielsku-Białej) to szczyt nierzetelnego podejścia do klienta oraz braku wiedzy w zakresie realizowanej usługi (serwis klimatyzacji). "Fachowiec" po odpytaniu mnie odnośnie marki pojazdu, roku produkcji i rodzaju silnika zaprogramował urządzenie serwisujące klimatyzację dla zupełnie innego pojazdu i o innych parametrach (kiedy do mojego układu wchodzi 500g czynnika, maszyna została uruchomiona z programem na uzupełnienie 650g). Zakładam, że taki zabieg grozi uszkodzeniem układu. Natychmiast zwróciłem uwagę, że dane są nieprawidłowe i należy przerwać program! "Fachowiec" odłączył urządzenie, trzasnął klapą i powiedział że "mam sobie jechać gdzie indziej". O co tutaj chodzi???? Stanowczo odradzam ten serwis! To przekracza szczyt niekompetencji i arogancji. Groupon do zwrotu, nie usłyszałem nawet przepraszam, tylko wynocha. To jest poziom usług???
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Szczegóły:

  • czynnik: r134a
  • każde rozpoczęte dodatkowe 100 g czynnika płatne 30 zł.

Serwis obejmuje:

  • oczyszczenie instalacji i układu z wilgoci
  • odgrzybianie metodą ozonową
  • nabicie czynnikiem chłodzącym
  • usługa wykonywana jest na czynniku R 134

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Każde rozpoczęte dodatkowe 100 g czynnika płatne 30 zł. Usługa zostanie wykonana tylko w przypadku sprawnie działającego układu klimatyzacji.
Konieczna rezerwacja tel. 516 085 927 (Bielsko-Biała), 515 414 881 (Jaworze), 32 449 01 24 (Pszczyna). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Top Gum

Firma od wielu lat specjalizuje się w naprawie opon w samochodach osobowych i ciężarowych, motocyklach oraz specjalistycznych maszynach budowlanych, wykorzystując samodzielnie wypracowane technologie. W swojej ofercie posiada także m.in. wymianę oleju, serwis klimatyzacji, geometrię kół, mycie pojazdów i pranie tapicerki, a dodatkowo zajmuje się sprzedażą ogumienia, akumulatorów i części samochodowych.