Rolminex. Szkoła kierowców

Osiedle Centrum D 7, Kraków

Do 25% zniżki na: Kategoria B1 w firmie Rolminex. Szkoła Kierowców

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny MARZEC. Termin: 31.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

  • najnowszy samochód na kat. B1
  • jazdy rozpoczynamy z Centrum Nowej Huty - najszybszy dojazd do tras egzaminacyjnych
  • darmowy parking

O tej ofercie

Kurs na prawo jazdy kategoria B1 Kraków od 16 lat Rolminex

Oferta na kurs prawa jazdy kategoria B1 w Rolminex z grouponem zniżkowym o wartości 400 zł.

Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości kursu. Kurs praktyczny odbywa się samochodem Microcar L7e 100km/h, ABS, AirBag, najnowszy w Krakowie do szkolenia nastolatków. Zajęcia rozpoczynamy codzienne przez internet - posiadamy ustawowe uprawnienia do szkolenia online. Specyfikacja pełna kursu dostępna w zakładce: rolminex/osobowe/szczegóły kat. B1

Przygotuj przed zakupem grouponu profil kierowcy - tutaj opis. Sprawdź również wymagania na egzaminie państwowym - tutaj.

Wymagania do uczestnictwa w kursie prawo jazdy B1 w Krakowie:

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://rolminex.com.pl/kategoria-b1/. Ograniczona dostępność w weekendy. Za dodatkową opłatą wypożyczenie pojazdu na egzamin państwowy. 1 osoba może kupić i wykorzystać 1 groupon. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Grouponu nie można przekazać innej osobie. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obejmuje Kurs na prawo jazdy B1 teoria + praktyka + egz. wew.. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Rolminex. Szkoła kierowców

Rolminex. Szkoła Kierowców Kraków- Nowa Huta. Wszystkie kategorie prawa jazdy. Szkolimy również kierowców zawodowych na kursach ADR oraz na kod 95.

Tradycje od 1989r. Posiadamy ustawowe uprawnienia do szkolenia przez internet offline.

Pełna oferta na stronie www.rolminex.com.pl