Brak nowych powiadomień

Restauracja Makalu Nepal

Smaki Indii i Nepalu: 35 zł za groupon wart 50 zł do wydania na menu i więcej opcji w Makalu Nepal (-30%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -30%
30+ kupionych
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

Okazja do skosztowania takich potraw, jak chicken tikka masala, palak paneer, dal soup, prawn curry i więcej

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: indyjska, nepalska
  • menu dostępne jest tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać na prezent. Oferta dla nowych klientów rezerwacji.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowy kontakt: 797 707 307.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Makalu Nepal

Nie trzeba wybierać się w dalekie podróże, by rozkochać swe podniebienie w smakach kuchni nepalskiej czy indyjskiej. Niepowtarzalna, mistyczna i egzotyczna wycieczka kulinarna rozpocząć się może w Makalu Nepal za sprawą rodowitych kucharzy, przyrządzających tutaj takie dania, jak kultowa tikka masala, pierożki samosa czy też chicken korma. Do każdego z dań polecają się tradycyjne indyjskie chleby, wypiekane na miejscu.

Restauracja Makalu Nepal

Restauracja, Indyjska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.