Brak nowych powiadomień

Bulwar Czerwieński 81, Kraków

Kolacja (od 99,99 zł) z rejsem katamaranem i więcej (319,99 zł) w Restauracji Aquarius (-33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Możliwość połączenia romantycznej kolacji z rejsem katamaranem po Wiśle

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Joanna
1 Oceny1 reviews
październik 25, 2019
Kolacja bardzo udana. Polecam!
Ł
Łukasz
1 Oceny1 reviews
wrzesień 1, 2020
mega wielka porcja
T
tadeusz
2 Oceny1 reviews
wrzesień 6, 2020
Posiłek ,obsługa bardzo dobra.Tylko nie wiem dlaczego /pewnie przypadkiem / na powitanie/ sympatyczna Pani usiłowała przekonać nas źe będąca w programie godzina rejsu trwa 30 minut.
I
Ilona
6 Oceny4 reviews
lipiec 27, 2019
Restauracja super,miła obsługa i fajna atmosfera.Polecam
M
Marek
4 Oceny2 reviews
lipiec 26, 2019
Bardzo dobre jedzenie,fajna lokalizacja, ogólnie super
R
rafał
1 Oceny1 reviews
czerwiec 3, 2019
polecam smaczne ,duże porcje ,miła obsługa ,Misa egzotycznych przekąsek jest przepyszna

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Codziennie w ramach oferty Groupon serwowane będą “dania dnia” - informacja w menu.

Warto wiedzieć

Aby zamówić na wynos, skontaktuj się z lokalem tel. 505 102 644 i podaj kod zabezpieczający grouponu. Za dostawę/opakowanie na wynos zostanie naliczona dodatkowa opłata. Możliwa dostawa na terenie Krakowa - dopłata 15 zł, uiszczana u kierowcy.

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości realizacji grouponów do 06.08.2020 r.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwa dostawa na terenie Krakowa - dopłata 15 zł, uiszczana u kierowcy. Ze względu na obecną sytuację w kraju i braku dostępności do wszystkich produktów menu może się różnić. W przypadku braku jakiegoś produktu przy zamówieniu zaproponowany może zostać zastępczy produkt. Dodatkowe dane kontaktowe pod linkiem: http://www.aquariuskrakow.pl/kontakt.html. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-18:00 po wcześniejszym ustaleniu dostępnego terminu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Aquarius

W zakolu Wisły, u stóp Wawelu, działa restauracja na wodzie, w której organizowane są imprezy, przyjęcia weselne, spotkania biznesowe oraz towarzyskie. Oprócz kulinarnych atrakcji lokal oferuje swoim gościom możliwość uczestnictwa w rejsie statkiem po Wiśle.