ul. Jana Heweliusza 11, Gdańsk

Fizykoterapia: 10 wybranych zabiegów za 59,99 zł i więcej opcji w Rehab Physiotherapy w Gdańsku (do -40%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Seria nawet 30 zabiegów: uśmierzenie bólu i wydatna pomoc w wyleczeniu dolegliwości, rehabilitacji czy odzyskaniu sprawności po urazie

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Wybierz 1 z 3 opcji

Fizykoterapia:

  • 59,99 zł zamiast 100 zł za pakiet 10 zabiegów,
  • 109,99 zł zamiast 190 zł za pakiet 20 zabiegów,
  • 159,99 zł zamiast 270 zł za pakiet 30 zabiegów.

Czas trwania pojedynczego zabiegu: od 4 do 20 min (w zależności od zabiegu).
Jeden rodzaj zabiegu wykonywany w seriach po 10 sztuk.

Zabiegi do wyboru:

  • ultradźwięki
  • laseroterapia
  • elektroterapia
  • lampa Sollux
  • pole mangentyczne

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferty wyświetlane na stronie Groupon nie łączą się. Jedna osoba może skorzystać z ofert Grouponu tylko raz. Oferta przeznaczona jest tylko dla osób, które w żaden sposób nie korzystały wcześniej z oferty REHAB physiotherapy.
Dodatkowe informacje: zabiegi powinny być wykonywane w serii w ciągu 2 tygodni. Przerwa między sesjami powinna wynosić ok. 24 godz. Przed zakupem grouponu zalecane jest posiadanie skierowania na konkretne zabiegi.
Sprawdź dostępne terminy, kup groupon i rezerwuj tel. 507 599 716. Przed umówieniem wizyty konieczne jest poinformowanie o posiadaniu kuponu Groupon i podanie kodu zabezpieczającego. Bez podania tych informacji wizyta będzie traktowana jak pełnopłatna według cennika. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

 

Rehab Physiotherapy

Misją Rehab Physiotherapy jest niesienie pomocy w bólach ostrych i przewlekłych, przy korygowaniu postawy i kształtowaniu prawidłowego ruchu, zwłaszcza pacjentom z problemami ortopedycznymi i reumatycznymi. Pracujący tu specjaliści, absolwenci takich uczelni, jak Gdański Uniwersytet Medyczny, UMK Collegium Medicum (Bydgoszcz) czy AWFiS (Gdańsk), stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach (np. Anatomy Trains, NDT- Bobath, masaż tkanek głębokich czy terapia manualna). Dzięki temu wiedzą, jak sprawić, by osoby borykające się z problemami bólowymi, ortopedycznymi czy neurologicznymi odzyskały sprawność i samodzielność.