zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.
Najlepsze z Groupon

Jutrzenki 12, Warszawa

Gra w padla dla 4 osób od 45 zł w klubie ProPadel (-50%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Przeznaczona dla każdego, bez względu na wiek, gra w padla łączy w sobie cechy gry w tenisa i squasha

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • 1 sesja obejmuje 1 godzinę gry
  • gra poprzedzona jest krótkim instruktażem
  • korty są kryte
  • gra zasadniczo przeznaczona dla 4 osób, ale można także grać w 2 osoby
  • wypożyczenie sprzętu w cenie 10 zł za komplet/ os.

Padel to sport dla osób w każdym wieku, który nie wymaga znakomitej kondycji. Łączy zasady gry w tenisa i squasha, przy czym jest mniej wymagający. Gra toczy się pomiędzy 2 parami graczy na korcie o wymiarach 10x20 m.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów. Nowy klient (dotyczy przynajmniej dwóch członków zespołu), to taki, który min. od pół roku nie korzystał z oferty klubu. Niezastosowanie się do warunków i dokonanie rezerwacji mimo to, skutkuje tym, że groupon przepada. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Skorzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu korzystania z obiektu. Skorzystanie z oferty możliwe w godz. zgodnych z zakupioną opcją. Optymalnie gra się w 4 osoby aczkolwiek możliwa jest również gra w 2 osoby.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

ProPadel

Zlokalizowany w Warszawskiej dzielnicy Włochy klub świadczy unikalną na skalę kraju rozrywkę. Klub ProPadel Warsaw to pierwszy, w pełni profesjonalny, całoroczny obiekt kryty do gry w padla w Polsce. Posiada 5 pełnowymiarowych kortów, w tym jeden centralny typu Panorama, usytuowanych w hali o powierzchni prawie 2000 m/kw. Na miejscu można wypożyczyć rakiety do gry.

Warto dodać, że wyposażony w wysokiej jakości korty klub współpracuje z Polską Federacją Padla, Reprezentacją Narodową oraz posiada profesjonalną kadrę trenerską. Dodatkowym atutem jest jego lokalizacja z dogodnym dojazdem i dużym parkingiem. ProPadel otwarty jest 7 dni w tygodniu i dysponuje również wydzieloną strefą odpoczynku.