Pompadour Barber Shop

Ogrodowa 55, Warszawa

Do 21% zniżki na Salon - Strzyżenie - Mężczyźni/Fryzjer w Pompadour Barber Shop

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne usługi barbera to sposób na poprawę wyglądu i kondycji męskich włosów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • jakiej długości włosów dotyczy oferta: każdej
 • dopłata do włosów dłuższych: brak

Dodatkowe informacje:

 • czas trwania:
  • trymowanie brody: z brzytwą (ok. 1 godz.), bez brzytwy (ok. 45 minut)
  • strzyżenie włosów maszynką: ok. 1 godz.
  • strzyżenie włosów nożyczkami: ok. 1 godz. 15 minut
  • strzyżenie Combo (włosy + broda): ok. 2 godz.

Trymowanie brody – trymowanie brody to przycinanie jej na odpowiednią długość. Może jednak obejmować także stylizowanie zarostu, czyli nadawanie mu odpowiedniego kształtu i cieniowanie go oraz podgalanie tych miejsc, gdzie nie chcemy włosów.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 167 707. Rezerwacje przez booksy nie będą realizowane. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Godziny otwarcia salonu: poniedziałek - piątek - 10:00 - 20:00, osbota 10:00- 18:00. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Pompadour Barber Shop

W klimatycznie urządzonym wnętrzu salonu Pompadour Barber Shop skorzystać można z licznych usług fryzjerskich i barberskich. Na miejscu pracuje wykwalifikowany zespół stylistów, który wskaże i doradzi odpowiednią fryzurę oraz sposób pielęgnacji włosów i brody. Co warto podkreślić, w lokalu codziennie rozbrzmiewa inny rodzaj muzyki, co może dodatkowo umilić wizytę w tym miejscu.