Brak nowych powiadomień

Polish Folklor Tattoo

Powstańców 2, Ząbki

Wykonanie pełnego tatuażu od 149,99 zł i więcej opcji w Polish Folklor Tattoo

50+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Ozdobienie ciała tatuażem pozwala wyrazić swoją osobowość: do wyboru tatuaż czarno-biały lub kolorowy

W skrócie

Szczegóły:

Informacje o tym, jak przygotować się do zabiegu oraz główne przeciwwskazania dostępne są tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać 1 groupon. Groupon nie obejmuje poprawienia tatuażu zrobionego w innym salonie oraz cover-upu. W ramach jednego grouponu można wykonać tylko jeden tatuaż. Studio zastrzega sobie prawo do odmówienia wykonania tatuaży w przypadku próby wykorzystania grouponu przez osobę, która realizowała groupon już wcześniej.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przekroczenie rozmiaru tatuażu bądź czasu sesji wiąże się z dopłatą ustalaną indywidualnie. Wykonanie projektu dodatkowo płatne (100-150 zł).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 028 062. Po zakupie grouponu w ciągu 14 dniu konieczny kontakt telefoniczny w celu rezerwacji terminu (z podaniem kodu zabezpieczającego). Zmiana lub odwołanie terminu wizyty możliwa z min. 48-godzinnym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Polish Folklor Tattoo

Tatuaż to atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które chcą w oryginalny sposób ozdobić swoje ciało i w ten sposób wyrazić siebie. Wykonanie klasycznego, cieniowanego lub pełnego żywych barw malowidła na ciele warto powierzyć doświadczonemu tatuażyście ze studia Polish Folklor Tattoo. W trosce o bezpieczeństwo klientów używa się tutaj wyłącznie jednorazowych igieł, a sprzęt jest regularnie sterylizowany w autoklawie.

Polish Folklor Tattoo

Zabieg kosmetyczny, Tatuaż