Philocalist

Ul. Księdza Juliana Chrościckiego 22/1, Warszawa

Masaż klasyczny lub relaksacyjny, albo presoterapia w Philocalist

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 2.6.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na redukcję napięć mięśniowych, poprawę krążenia, relaks, lepszy sen dzięki masażom i przyspieszenie metabolizmu dzięki presoterapii

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie do wyboru:

    • masaż – 30 min (sam masaż trwa 25 minut + 5 minut na przebranie) lub 60 min (sam masaż trwa 50 minut + 10 minut na przebranie)
    • presoterapia – 25 min
  • dostępne masaże:

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 469 964. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Philocalist

Zlokalizowane w warszawskiej dzielnicy Ursus studio „to miejsce stworzone przez pasjonatów branży fitness i holistycznego podejścia do zdrowia”. Wyróżnikami Philocalist są: indywidualne podejście do każdego klienta, wykwalifikowana kadra certyfikowanych specjalistów oraz wykorzystywanie technologii, których skuteczność potwierdzają różnorodne badania. W ofercie dostępny jest bogaty wybór zajęć fitness i programów treningowych, w tym EMS, a także drenaż limfatyczny i masaże. Na uwagę zasługuje również wielofunkcyjny zabieg Indiba Deep Care, który pomaga zniwelować cellulit, modelować sylwetkę, redukować zmarszczki oraz platforma Indiba Active, która sprawdza się w fizjoterapii i rehabilitacji.