zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Personal Gym

Jana Henryka Dąbrowskiego 27A,, Poznań

Siłownia: karnet Open (od 64,99 zł) z treningami personalnymi i rozpisaniem diety (od 519,99 zł) w Personal Gym

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do nielimitowanego korzystania z siłowni przez nawet rok z opcjonalnym wsparciem trenera i rozpisaniem indywidualnej diety

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ramach oferty:
  • karnet Open – nielimitowane wejścia na siłownię przez 1-12 miesięcy
  • trening personalny – 60-minutowy trening pod okiem i ze wsparciem trenera personalnego
  • rozpisanie diety – przygotowanie indywidualnej diety z uwzględnieniem potrzeb danego klienta (w zależności jakie efekty chce osiągnąć: zbudować masę, zredukować tkankę tłuszczową, wzmocnić konkretne grupy mięśni)
 • dni i godziny otwarcia:
  • poniedziałek-piątek: 8:30-20:00
  • sobota: 9-14
  • niedziela: 10-14

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 343 393. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Personal Gym

Zlokalizowany w centrum Poznania klub fitness to nowoczesne studio prowadzone przez profesjonalnego trenera. Specjalnością Personal Gym są treningi indywidualne dopasowane do potrzeb różnych osób i celów (np. poprawa kondycji, redukcja tkanki tłuszczowej, wzmocnienie konkretnych grup mięśni). Dostępny na miejscu innowacyjny sprzęt, możliwość korzystania z siłowni 7 dni w tygodniu, wsparcie doświadczonych trenerów oraz możliwość ułożenia diety zgodnej z oczekiwaniami – wszystko to pomaga osiągnąć wymierne rezultaty.