Pelle clinic

1 Maja 5, Sopot

Do 56% zniżki na Endermologia w Pelle clinic

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZNIZKA20. Ważny do 28.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Potwierdzone badaniami Ujędrnienie do71% Wcięcie w tali do 5,2 CM Wygładzenie cellulitu do 67%

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Zabieg Endermologii LPG Alliance

Endermologia LPG Alliance®

Nieporównywalna z żadną inną metodą mobilizacja tkanki poprzez masaż podciśnieniowy. Umożliwia pozbycie się opornego tłuszczu z miejsc, które nie poddają się ani diecie, ani ćwiczeniom fizycznym. Dodatkowo ujędrnia skórę, likwidując cellulit. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem nie wymagają okresu rekonwalescencji.

rekomendowana liczba zabiegów: 10-15

zabieg obejmuje całe ciało (łydki, uda, pośladki, brzuch, boczki, ramiona)

Czas trwania: 45 min

Warto również dodać, że metoda LPG Endermologie ma szerokie zastosowanie terapeutyczne i w medycynie sportowej. Z powodzeniem wykorzystywany jest do wspomagania leczenia blizn, oparzeń, obrzęków limfatycznych (również po mastektomii), bólu kręgosłupa, przeszczepów skóry

Warunki

Dodatkowa opłata za kostium zabiegowy w wysokości 120 zł. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 505 050 572. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Oferta obejmuje 1 zabieg endermologii LPG Allianz. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 90 dniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1.

Pelle clinic

Pelle clinic to miejsce dla osób chcących poprawić komfort życia oraz zachować atrakcyjny wygląd przez długi czas. Stawiamy na naturalne piękno, które warto podkreślać subtelnie, bez nadmiernej ingerencji. Wszystkie decyzje dotyczące leczenia podejmujemy w porozumieniu z Pacjentem i zgodnie z jego oczekiwaniami. W ofercie kliniki znajdują się zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przez doświadczonych lekarzy, zabiegi kosmetologiczne, trychologiczne jak i masaże. Nasza klinika mieści się w klimatycznej kamiennicy w samym centrum Sopotu w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Monte Cassino. Dzięki wyjątkowemu położeniu, zapewniamy naszym Pacjentom pożądany w dzisiejszych czasach komfort dojazdu i bliskość centrum.