Brak nowych powiadomień

Park Linowy Podróżnika

Cegłowska 39, Warszawa

Od 18,99 zł: przejście dowolnie wybranej trasy w Parku Linowym Podróżnika – Bielany

20+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Oryginalna propozycja na spędzenie czasu z bliskmi lub z rodziną

O tej ofercie

Szczegóły:

  • godziny otwarcia: pon - pt. 15 - 20
  • więcej informacji o parku na stronie

Każdy kto wepnie się do liny asekuracyjnej, przypiętej na wysokości 115 cm będzie mógł samodzielnie zmierzyć się z przygotowanymi przez park atrakcjami. Ci natomiast którzy nie osiągnęli jeszcze odpowiedniego wzrostu, pokonują przeszkody przy czynnym udziale rodziców.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Park jest zamykany w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych – zalecane uzyskanie wcześniejszej informacji tel. 785 555 286. Rezerwacja nie jest wymagana. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Park Linowy Podróżnika

Znajdujące się na terenie Białołęki oraz Bielan parki wyposażone są certyfikowane sprzęty alpinistyczne, w tym karabinki typu „via ferrata”, uprzęże, kaski. Na terenie ośrodków pracuje wykwalifikowana kadra, która zaznajomi odwiedzających z niezbędnymi podstawami do bezpiecznej zabawy. W obu parkach przygotowano 2 tory o zróżnicowanym poziomie trudności, z platformami na wysokości od 1,2 do 3,2 m.