Pa ta taj - Szkoła Jazdy Konnej

Jazda konna: 4 treningi za 99,99 zł i więcej opcji w szkole Pa ta taj (-50%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Rozrywka dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców na terenie jednej z największych stadnin w okolicach Warszawy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet na jazdę konną:

  • 99,99 zł zamiast 200 zł za karnet na 4 jazdy, 
  • 199,99 zł zamiast 400 zł za karnet na 8 jazd,
  • 399,99 zł zamiast 800 zł za karnet na 16 jazd.

Jazda konna to sport, który daje wszechstronne rezultaty – oddziałuje zarówno na ciało, jak i ducha. Jeździec kształtuje swoją sylwetkę, a także rozluźnia i wzmacnia mięśnie, co przyczynia się do utrzymywania właściwej postawy. Poza tym łagodne kołysanie znakomicie relaksuje. Nie sposób nie wspomnieć również o endorfinach, czyli hormonach szczęścia, jakie gwarantuje dawka aktywności fizycznej oraz kontakt z tak przyjaznym zwierzęciem, jakim jest koń.

Warunki


Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Groupon należy wymienić na karnet w trakcie jego ważności. Po aktywacji karnet jest ważny 2 miesiące. Zajęcia odbywają się w grupach 8-osobowych (osoby początkujące - przyuczenie w grupie 2-osobowej). Karnety są imienne. Osoby pow. 145 cm wzrostu jeżdżą na dużym koniu (czas jazdy: 1 godz.), osoby niższe - na kucyku (czas jazdy: 30 minut).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 758 58 35 lub 505 025 766. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Pa ta taj – Szkoła Jazdy Konnej


W istniejącej od 1990 roku szkole Pa ta taj dom znalazło około 50 koni polskich i 20 kucyków, które mogą iść stępa, kłusować i galopować po 3 ujeżdżalniach. W przestronnej stajni oprócz boksów dla wierzchowców znajdują się: siodlarnia, boks weterynaryjny i szatnia dla jeźdźców. Na terenie ośrodka mieści się również karczma z tarasem z widokiem na las i łąki. Można w niej ugasić pragnienie, zaspokoić apetyt po treningu lub wziąć udział w imprezie okolicznościowej lub jeździeckiej.

Szkoła Pa ta taj pielęgnuje związane z końmi tradycje – co roku, w dzień św. Huberta, organizowana jest wielka pogoń za lisem oraz zawody z okazji dnia św. Jerzego. Szkoła wspiera również przemarsze konne w historycznych mundurach oraz rekonstrukcje historyczne. Ponadto działają tutaj m.in. Konne Przysposobienie Wojskowe „Krakus” i Bractwo Rycerskie „Smocza Kompania”.

Pa ta taj - Szkoła Jazdy Konnej

Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Sport i rekreacja, Jazda konna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.