Brak nowych powiadomień

Pa ta taj - Szkoła Jazdy Konnej

Jazda konna: 4 treningi za 99,99 zł i więcej opcji w szkole Pa ta taj (-50%)

Oferta ograniczona czasowo!
60+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Rozrywka dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców na terenie jednej z największych stadnin w okolicach Warszawy

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet na jazdę konną:

  • 99,99 zł zamiast 200 zł za karnet na 4 jazdy, 
  • 199,99 zł zamiast 400 zł za karnet na 8 jazd,
  • 399,99 zł zamiast 800 zł za karnet na 16 jazd.

Jazda konna to sport, który daje wszechstronne rezultaty – oddziałuje zarówno na ciało, jak i ducha. Jeździec kształtuje swoją sylwetkę, a także rozluźnia i wzmacnia mięśnie, co przyczynia się do utrzymywania właściwej postawy. Poza tym łagodne kołysanie znakomicie relaksuje. Nie sposób nie wspomnieć również o endorfinach, czyli hormonach szczęścia, jakie gwarantuje dawka aktywności fizycznej oraz kontakt z tak przyjaznym zwierzęciem, jakim jest koń.

Potrzebna wiedza

Warunki i Pomocne informacje

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Groupon należy wymienić na karnet w trakcie jego ważności. Po aktywacji karnet jest ważny 2 miesiące. Zajęcia odbywają się w grupach 8-osobowych (osoby początkujące - przyuczenie w grupie 2-osobowej). Karnety są imienne. Osoby pow. 145 cm wzrostu jeżdżą na dużym koniu (czas jazdy: 1 godz.), osoby niższe - na kucyku (czas jazdy: 30 minut).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 758 58 35 lub 505 025 766. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Lokalizacja

Możesz skorzystać z tej oferty w 1 lokalizacjach

Pa ta taj – Szkoła Jazdy Konnej

W istniejącej od 1990 roku szkole Pa ta taj dom znalazło około 50 koni polskich i 20 kucyków, które mogą iść stępa, kłusować i galopować po 3 ujeżdżalniach. W przestronnej stajni oprócz boksów dla wierzchowców znajdują się: siodlarnia, boks weterynaryjny i szatnia dla jeźdźców. Na terenie ośrodka mieści się również karczma z tarasem z widokiem na las i łąki. Można w niej ugasić pragnienie, zaspokoić apetyt po treningu lub wziąć udział w imprezie okolicznościowej lub jeździeckiej.

Szkoła Pa ta taj pielęgnuje związane z końmi tradycje – co roku, w dzień św. Huberta, organizowana jest wielka pogoń za lisem oraz zawody z okazji dnia św. Jerzego. Szkoła wspiera również przemarsze konne w historycznych mundurach oraz rekonstrukcje historyczne. Ponadto działają tutaj m.in. Konne Przysposobienie Wojskowe „Krakus” i Bractwo Rycerskie „Smocza Kompania”.

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.