Oxymedica w Hotelu Brassel

Komandorska 4, Wrocław

Masaż klasyczny, relaksacyjny, twarzy, głowy i więcej w Oxymedica w Hotelu Brassel (do -35%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szeroka oferta masaży to sposób na ukojenie zmysłów, zmniejszenie napięcia mięśni, wspieranie odnowy biologicznej, poprawę krążenia i snu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 45-90 min (w zależności od masażu)
 • dostępne masaże:
  • klasyczny pleców
  • klasyczny całego ciała
  • relaksacyjny całego ciała
  • twarzy, głowy i karku
  • sportowy
  • gorącymi kamieniami lawowymi

Masaż klasyczny: jeden z popularniejszych rodzajów masaży. Wykonywany jest zarówno na obszarze całego ciała, jak i na poszczególnych jego partiach np. na karku, plecach, kręgosłupie czy nogach. W jego trakcie terapeuci stosują rozmaite metody i techniki, m.in. głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciski. Pozwala to na redukcję zmęczenia, w tym na odprężenie ciała i umysłu. Masaż ten jest stosowany w profilaktyce wielu chorób.

Masaż relaksacyjny: może przyjmować różne formy, od masażu całościowego (obejmuje poszczególne partie ciała, od stóp po szyję) do częściowego (koncentrowanie się na jednej lub kilku partiach, np. na karku i plecach, nogach, kręgosłupie). Technik, jakie stosuje się podczas tego zabiegu, jest wiele. Najczęściej masażyści, stopniowo zwiększając nacisk i napięcie, koncentrują się na redukcji stresu.

Masaż twarzy, głowy i karku: zabieg ten jest połączeniem kilku technik masażu. Jego celem jest zmniejszenie odczuwanego bólu w różnych partiach kręgosłupa. Masaż pozwala również zniwelować napięcia i ucisk w okolicach karku i ramion. Z kolei masowanie skóry głowy pobudza krążenie krwi, co ma wpływ na wzmocnienie cebulek włosów.

Masaż sportowy: zabieg wykorzystuje metody stosowane w masażu klasycznym, ale z użyciem większej siły i bardziej energicznie, po to, by przywrócić mięśniom sprawność, dotlenić je i poprawić krążenie krwi oraz limfy. Dzięki temu ten rodzaj masażu polecany jest wszystkim osobom aktywnym fizycznie, a szczególnie profesjonalnym sportowcom. Jest częścią programów treningowych, wspiera odnowę biologiczną i pomaga utrzymać dobrą formę.

Masaż kamieniami lawowymi: opiera się na metodach stosowanych w masażu klasycznym, jednak masażysta wszystkie techniki wykonuje z użyciem rozgrzanych kamieni lawowych. Przyjemne ciepło kamieni lawowych wpływa na drogi energetyczne w ciele, działa korzystnie na psychikę, rozluźnia zesztywniałe mięśnie, stymuluje układ krążenia i układ limfatyczny.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 694 081 280 lub osobiście w salonie. Godziny otwarcia: 10-21 od pon. do sob. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Oxymedica w Hotelu Brassel