Brak nowych powiadomień

Przełożenie kół z wyważaniem (29,99 zł) lub wymiana opon (od 49,99 zł) w BLU Serwisie

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Usługa przełożenia kół lub wymiany opon wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Andrzej
8 Oceny3 reviews
grudzień 5, 2019
Szybko, sprawnie i tanio. Polecam.
Ł
Łukasz
6 Oceny4 reviews
październik 10, 2019
Super warsztat, fachowy serwis. Polecam.
J
JAN
2 Oceny1 reviews
sierpień 18, 2019
Bardzo dobra i fachowa obsługa
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Szczegóły:

  • skład pakietu: przełożenie kół z wyważaniem lub wymiana opon na feldze stalowej lub aluminiowej do 18″ (zgodnie z opcją)

Warunki

Groupon ważny do 30.04.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta dotyczy tylko samochodów osobowych i SUV – z wyłączeniem samochodów dostawczych i terenowych. Serwis zastrzega możliwość odmowy realizacji usługi w przypadku stwierdzenia, iż założenie dostarczonego przez klienta ogumienia zagraża bezpieczeństwu. Nie ma możliwości wymiany opon run flat i niskoprofilowych (konieczna wcześniejsza konsultacja).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W razie czujników ciśnienia w kołach klient ma obowiązek poinformować przed wymianą.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 608 388 z podaniem kodu zabezpieczającego. Odwołanie wizyty z przynajmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem; brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty. W razie czujników ciśnienia w kołach klient ma obowiązek poinformować przed wymiana. Wymiana dotyczy również felgi stalowej.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

BLU Serwis

W opolskim serwisie samochodowym kompleksowo zadbać można o komfort i bezpieczeństwo podróżujących. Specjaliści sprawdzają działanie klimatyzacji i stan techniczny pojazdu, a także dbają o poprawne funkcjonowanie instalacji elektrycznej. Dodatkowo, jeśli zajdzie potrzeba, na miejscu można zakupić części i akcesoria samochodowe niezbędne do naprawy auta.

BLU Serwis

Serwis auta, Opony
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.