ul. Powstańców Śląskich 55 (brama od 1. maja), Chróścice

Przełożenie kół z wyważaniem (29,99 zł) lub wymiana opon (od 49,99 zł) w BLU Serwisie

Wybierz opcję

Wyróżniki

Usługa przełożenia kół lub wymiany opon wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
JanuszTOP REVIEWER
14 Oceny9 reviews
sierpień 31, 2020
Fachowa i solidna obsługa
A
Andrzej
9 Oceny4 reviews
grudzień 5, 2019
Szybko, sprawnie i tanio. Polecam.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: przełożenie kół z wyważaniem lub wymiana opon na feldze stalowej lub aluminiowej do 18″ (zgodnie z opcją)

Warto wiedzieć

Groupon ważny do 30.04.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta dotyczy tylko samochodów osobowych i SUV – z wyłączeniem samochodów dostawczych i terenowych. Serwis zastrzega możliwość odmowy realizacji usługi w przypadku stwierdzenia, iż założenie dostarczonego przez klienta ogumienia zagraża bezpieczeństwu. Nie ma możliwości wymiany opon run flat i niskoprofilowych (konieczna wcześniejsza konsultacja).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W razie czujników ciśnienia w kołach klient ma obowiązek poinformować przed wymianą.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 608 388 z podaniem kodu zabezpieczającego. Odwołanie wizyty z przynajmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem; brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty. W razie czujników ciśnienia w kołach klient ma obowiązek poinformować przed wymiana. Wymiana dotyczy również felgi stalowej.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

BLU Serwis

W opolskim serwisie samochodowym kompleksowo zadbać można o komfort i bezpieczeństwo podróżujących. Specjaliści sprawdzają działanie klimatyzacji i stan techniczny pojazdu, a także dbają o poprawne funkcjonowanie instalacji elektrycznej. Dodatkowo, jeśli zajdzie potrzeba, na miejscu można zakupić części i akcesoria samochodowe niezbędne do naprawy auta.