Brak nowych powiadomień

OSK Aster

Kurs na prawo jazdy kat. B dla 1 osoby za 1359 zł w OSK Aster w Gdańsku (zamiast 1700 zł)

Oferta niedługo się kończy!
Do -20%
1 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki kursowi uczestnicy poznają przepisy ruchu drogowego oraz ćwiczą technikę prowadzenia pojazdu

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • skład oferty: kurs podstawowy na prawo jazdy kat. B
  • czas trwania:
    • część teoretyczna: 30 godzin
    • część praktyczna: 30 godzin
  • terminy i więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: kurs na prawo jazdy mogą zakupić tylko te osoby, które nigdy wcześniej nie przystępowały do takiego kursu w innych ośrodkach oraz nie przystąpiły do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat B.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed zakupem należy skontaktować się z biurem i sprawdzić dostępność wolnych terminów. Kurs musi być rozpoczęty w terminie ważności grouponu. Materiały edukacyjne płatne 70 zł. Egzamin wewnętrzny teoria i praktyka, pierwsze podejście w cenie. Zajęcia odbywają się na samochodach marki Kia Rio. Biuro czynne w dniach wykładów w godz. 17-19, pokój nr 30.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 691 766 476, 796 410 870 lub mailowo: biuro@oskaster.pl z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu grouponu. W przypadku dokonania rezerwacji i nieodwołania jej min. 7 dni przed rozpoczęciem kursu – groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

OSK Aster

W ośrodku przepisy ruchu drogowego i manewry przybliżają osoby, które mają uprawnienia instruktora i egzaminatora państwowego kat. B. Wykształciły one spore grono kierowców, z których duża grupa zdała egzamin na prawo jazdy kat. B za pierwszym razem. Warto dodać, że w OSK Aster praktyczne zajęcia odbywają się na autach marki Kia Rio.

OSK Aster

Zajęcia, Nauka jazdy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.