Brak nowych powiadomień

Oshin

Grunwaldzka 179, Bydgoszcz

Odprężający masaż pleców i ramion ciepłym olejem gorczycowym od 34,99 zł w Centrum Oshin w Bygoszczy (do -54%)

Do -54%
50+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

40-minutowy masaż posiadający właściwości pobudzające i orzeźwiające, a także odżywcze, nawilżające i głęboko relaksujące

W skrócie

Nie trzeba podróżować do Chin i Indii, by doświadczyć pozytywnej mocy orientalnych zabiegów. Wystarczy z dzisiejszym grouponem wybrać się do zlokalizowanego w Bydgoszczy Centrum Masażu i Zdrowego Kręgosłupa Oshin.

Oferta
Masaż pleców i ramion ciepłym olejem gorczycowym w 1 z 3 opcji:

1) 34,99 zł zamiast 70 zł za 1 zabieg,
2) 99,99 zł zamiast 210 zł za 3 zabiegi,
3) 159,99 zł zamiast 350 zł za 5 zabiegów.

Olej uzyskiwany z bogatych w flawonoidy, związki siarkowe, śluzy i białka ziaren gorczycy to jeden z najpopularniejszych produktów do masażu ciała i głowy stosowanych w Indiach. Zabieg nie tylko skutecznie odpręża, łagodzi napięcia i bóle mięśni, ale i pobudza oraz rozgrzewa cały organizm poprzez poprawę pracy układu krążenia.

Centrum Masażu i Zdrowego Kręgosłupa Oshin
Już od progu wita gości centrum aromat olejków eterycznych z nutą lawendy, szafranu, słodkiego kokosa i czekolady, wód kwiatowych, kosmetyków ajurwedyjskich czy masła Shea. Jednakże węch to nie jedyny zmysł, który doświadcza na miejscu pozytywnego odprężenia. Orientalna aranżacja wnętrz rozpieszcza wzrok, a oferta przeprowadzanych na miejscu zabiegów stworzona została z myślą o ukojeniu ciała za pomocą odpowiednich technik dotyku. Masaże klasyczne i orientalne, m.in. masaż Abhyanga, Udvartana, Shirodhara czy Padanghata, wykonywane przez doświadczonych masażystów i terapeutów nie tylko łagodzą napięcia mięśniowe i gwarantują błogi relaks, ale także wpływają na poprawę zdrowia i samopoczucia.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów salonu.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Możliwość wymiany grouponu na bon upominkowy. 
Konieczna rezerwacja tel. 509 929 777. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oshin

Masaż, Masaż całego ciała