zamknij
Multikino

Żabi Kruk 14/10, Gdańsk

Studyjna sesja zdjęciowa (od 249 zł) z makijażem i stylizacją włosów (od 349 zł) w ONEGOG Studio w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sesja zdjęciowa w profesjonalnym studiu z opcjonalnym makijażem i stylizacją włosów to pomysł na prezent lub rozszerzenie portfolio

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
kwiecień 14, 2021
Miła i przyjazna atmosfera. Studio samo w sobie duże i przestronne. Mimo stresu, sesja przebiegła bardzo sprawnie bo fotograf pomagał od samego początku. Za wyrozumiałość ogromny plus!
P
Paweł
2 Oceny1 reviews
lipiec 6, 2020
Bardzo fajna sesja, spooroo dobrych zdjęć. Bardzo polecam mężczyznom! Warto zabrać kilka dobrych ciuchów/zestawów i mieć jakiś wstępny plan na stylizacje, ale potem to już z górki - fotografowie doradzają pozycje, ruchy, miny itp itd.
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj oferty: sesja w studiu
  • liczba zdjęć: 25 z koloryzacją, w tym 3 z pełnym retuszem
  • czas trwania sesji: 1 godz.
  • przygotowanie do sesji: opcjonalny makijaż i stylizacja włosów

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 571 901 017. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

ONEGOG Studio

Zlokalizowane w Gdańsku studio fotograficzne i filmowe oferuje swoim klientom aż 162 m² powierzchni użytkowej. W ONEGOG Studio dostępnych jest 5 unikalnych stref, a każda z nich utrzymana jest w innej kolorystyce. Studio wyposażone jest również w garderobę, strefę relaksacyjną, przymierzalnię oraz 3 stanowiska beauty. Warto podkreślić, że obiekt posiada czarną narożną cykloramę.