zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

NUGA LIFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul Korkowa 103/3, Warszawa

40-minutowy masaż kręgosłupa na urządzeniu Nuga Best za 39,99 zł i więcej opcji w Nuga Life

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż przeprowadzany na urządzeniu Nuga Best skutecznie rozluźnia mięśnie, likwiduje ból, poprawia krążenie krwi i stan układu nerwowego

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

40-minutowy masaż kręgosłupa:

  • 39,99 zł za 5 masaży,
  • 69,99 zł za 10 masaży,
  • 99,99 zł za 15 masaży.

Nuga Life

Nuga Medical CO. LTD, koreańska firma o profilu medycznym, specjalizuje się w profilaktyce, zapobieganiu i leczeniu szerokiego spektrum chorób z wykorzystaniem naturalnych i bezpiecznych metod. Na koncie ma liczne nagrody, m.in. prezydenta za odniesienie największego sukcesu pod względem rozwoju w 2007 roku oraz Jang Young Shil, czyli odpowiednik Nagrody Nobla za osiągnięcia w nauce w Korei Południowej, w kategorii „Najbardziej zaawansowany produkt w dziedzinie medycyny alternatywnej”. Od 2002 roku firma oferuje urządzenia do ochrony i odbudowy zdrowia marki Nuga Best, które w ponad 60 krajach stosują miliony rodzin. W Polsce funkcjonuje 12 oddziałów Nuga Life – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Legionowie i Poznaniu. Warto je odwiedzić, by poznać leczniczą moc firmowych łóżek masujących. Dzięki nim można złagodzić bóle kręgosłupa i zesztywnienia, zlikwidować nieprawidłowe napięcie mięśni i rozluźnić się. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Godz. otwarcia: pon.-pt. 09-17. Numer kontaktowy: 516-800-345.
Sprawdź dostępne terminy. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Rezerwacji dokonywać można całodobowo.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

NUGA LIFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ