Brak nowych powiadomień

Novello

ul.Klonowa1/26, Gdańsk

Zamykanie 5 naczynek za 99 zł i więcej opcji w Novello

Do -62%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zamykanie naczynek pozwala cieszyć się gładką skórą bez niedoskonałości

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Zamykanie naczynek (elektrokoagulacja):

  • 99 zł zamiast 250 zł za zabieg na 5 naczynek,
  • 189 zł zamiast 500 zł za zabieg na 10 naczynek,
  • 279 zł zamiast 750 zł za zabieg na 15 naczynek,

Elektrokoagulacja to zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod zamykania naczynek na twarzy. Zabieg polega na koagulacji tkanek za pomocą prądu. Cieniutka igła emitująca prąd, oddziałuje na pęknięte naczynko doprowadzając do ścięcia się białka w tkance powodując tym samym zamknięcie i uszczelnienie naczynka. Koszt zabiegu elektrokoagulacji zależy od czasu jego trwania. Coraz więcej osób boryka się z pękającymi naczynkami. Siatka, zbudowana z wyglądających jak pajęczynka naczynek nie tylko szpeci ale może też doprowadzić do poważniejszych kłopotów z cerą. Specyficzny rumień, zauważalny szczególnie w przypadku gwałtownych zmian temperatury nie zawsze dodaje uroku i z czasem staje się kłopotliwy i nieestetyczny. Zjawisko popękanych naczynek najczęściej występuje w obszarze twarzy ,dekoltu i nóg. Kosmetyczka wykonująca zabieg nie rani ciała, jedynie dotyka igiełką miejsc, w których naczynko jest otwarte i pod wpływem impulsów elektrycznych – ścinających białko, naczynko samoistnie się zamyka i uszczelnia. Dla mniejszych naczynek wystarczają 1-2 zabiegi, dla naczynek większych lub sieci otwartych naczynek trzeba przygotować specjalną kurację i ustalić indywidualnie terminy wizyt. Efekty zamykania naczynek widoczne są zaraz po zabiegu, jednak proces gojenia się ranki trwa średnio 1-2 tygodni. Zamykać naczynka można o każdej porze roku.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: Przed zabiegiem wykonywany jest dermomasaż - płatny dodatkowo 69 zł na miejscu (cena zniżkowa dla klientów Groupon).
Rezerwacja tel.: 530 222 777. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Novello

W spokojnej atmosferze i przytulnych wnętrzach salonu goście mogą zadbać o swoją urodę, korzystając z szerokiego wachlarza proponowanych tu usług.

Wykwalifikowani specjaliści dokładają wszelkich starań, by indywidualnie dobrane sesje przynosiły oczekiwane efekty, odmieniając i poprawiając wygląd twarzy i ciała. W metamorfozie pomagają zabiegi kosmetyczne, laserowe, zabiegi medycyny estetycznej. Całości dopełni profesjonalnie wykonany makijaż permanentny.

Novello

Zabieg kosmetyczny, Pajączki, Medycyna, Operacja plastyczna