zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Dziś koniec.

Nosce te ipsum Lawia Szkoda

ul. Dąbrowskiego 1, Chorzów

Czas Relaksu SPA dla 1 osoby, Par lub Przyjaciółek w Nosce te ipsum Lawia Szkoda (do -55%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by rozkoszować się odprężającymi zabiegami i chwilą wytchnienia spędzoną na przykład z bliską osobą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Joanna
8 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 10, 2022
Bardzo przyjemna atmosfera w salonie. Pani masażystka wykonała masaż starannie i delikatnie. W salonie skorzystać można również z fizjoterapii i fizykoterapii, a także zakupić kosmetyki, a nawet podstawowy sprzęt sportowy. Polecam
J
Jadwiga
26 Oceny25 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 16, 2021
Bardzo sympatyczny gabinet. Pani masażystka zrobiła masaż w sposób delikatny, ale skuteczny. Świetny relaks. W recepcji można kupić unikalne herbatki ziołowe i owocowe. Duży wybór. Polecam gabinet i obsługę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie pakiety spa dla 1 lub 2 osób
  • czas trwania spa to ok. 1 godz. + czas spędzony w bufecie

Czas Relaksu SPA dla 1 osoby

W pakiecie relaksujący masaż tylnej części ciała o aromacie Magnolii wraz z odżywczą i nawilżającą maską na plecy. Po spa czeka bufet z ciepłymi, orzeźwiającymi napojami oraz słodkościami, którymi również można rozkoszować się w dostępnym na miejscu ogródku.

Czas Relaksu SPA dla Par

W pakiecie delikatnie zmysłowy masaż tylnej części ciała, który może zagwarantować relaks w towarzystwie Magnolii i bajecznej aury, zmysłowych poruszeń oraz przestrzeni pozwalającej wypowiedzieć to, czego nie dało się zwerbalizować w obliczu codziennych obowiązków. Całość dopełnia odżywcza maska na plecy. Po spa czeka bufet z ciepłymi, orzeźwiającymi napojami oraz słodkościami, którymi również można rozkoszować się w dostępnym na miejscu ogródku.

Czas Relaksu SPA dla Przyjaciółek

Pakiet może być pomysłem na spędzenie czasu z bliską osobą. W pakiecie relaksujący masaż w aromacie Magnolii, który pozwoli cieszyć chwilą odprężenia, dzięki czemu można na nowo poczuć się wypoczętą i nabrać energii do działania. SPA dopełnia regenerująca maska na plecy. Po spa czeka bufet z ciepłymi, orzeźwiającymi napojami oraz słodkościami, którymi również można rozkoszować się w dostępnym na miejscu ogródku.


Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 576 289 768. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Nosce te ipsum Lawia Szkoda

Działający na terenie Chorzowa gabinet oferuje bogaty wybór usług z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej, neurologicznej, sportowej oraz odnowy biologicznej. Mottem a zarazem nazwą placówki jest grecki aforyzm „Nosce te Ipsum”, oznaczający „poznaj samego siebie”. Celem pracujących tu specjalistów jest nie tylko pomoc w walce ze schorzeniami i dolegliwościami, ale także uświadamianie pacjentów o możliwościach ludzkiego ciała, duszy i umysłu.