Brak nowych powiadomień

ul. Dąbrowskiego 1, Chorzów

Dzień Kobiet: Bamboo massage od 89,99 zł w Nosce te ipsum

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na rozluźnienie spiętych mięśni, pobudzenie krążenia oraz odzyskanie witalności, bez względu na wiek

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
MariannaTOP REVIEWER
17 Oceny10 reviews
październik 13, 2020
Masaż bardzo przyjemny. Pani masażystka miła. Po zabiegu czekała na mnie pyszna herbatka owocowa, co było dla mnie zaskoczeniem. Gorąco polecam to miejsce. Marianna

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 40 minut
  • dostępny masaż: Bamboo massage

Bamboo massage to masaż wykonywany za pomocą kijków bambusowych. Ma na celu rozluźnienie napiętych mięśni, pobudzenie krążenia oraz dodanie witalności. Jest polecany osobom w każdym wieku.

Przykładowe zalety:

  • nie podrażnia skóry,
  • działa antybakteryjnie,
  • jest bogaty w krzem
  • dzięki pocieraniu, daje duży zastrzyk energii
  • pozwala na bliski kontakt z naturą

Warto wiedzieć

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 576 289 768 z podaniem kodu zabezpieczającego. Możliwość wymiany grouponu na bon prezentowy w salonie lub drogą mailową gabinetnosceteipsum@gmail.com. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Nosce te ipsum

Działający na terenie Chorzowa gabinet oferuje bogaty wybór usług z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej, neurologicznej, sportowej oraz odnowy biologicznej. Mottem a zarazem nazwą placówki jest grecki aforyzm „Nosce te Ipsum”, oznaczający „poznaj samego siebie”. Celem pracujących tu specjalistów jest nie tylko pomoc w walce ze schorzeniami i dolegliwościami, ale także uświadamianie pacjentów o możliwościach ludzkiego ciała, duszy i umysłu.