Nefryt

Hawajska 15, Warszawa

Wybrany godzinny masaż: klasyczny lub relaksacyjny z opcjonalną aromaterapią od 69,99 zł w gabinecie Nefryt

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Dzięki wybranemu masażowi można zadbać o rozluźnienie napiętych mięśni oraz redukcję stresu czy poprawę krążenia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: ok. 60 minut
  • dostępne masaże:
    • klasyczny: odpręża i regeneruje mięśnie, poprawia ukrwienie, zwiększa sprawność, zapobiega chorobom ortopedycznym i neurologicznym
    • relaksacyjny: przywraca prawidłowe krążenie i ciśnienie krwi, redukuje stres, wycisza organizm
    • relaksacyjny + aromaterapia: olejki eteryczne i inne substancje zapachowe korzystnie wpływają na nastrój, procesy poznawcze oraz zdrowie

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 828 15 06 lub 507 191 309 wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Nefryt

Kompleksowa oferta firmy jest przygotowana z myślą zarówno o klientach z dolegliwościami niekorzystnie wpływającymi na codzienne funkcjonowanie, jak i tych, którzy systematycznie dbają o zdrowie oraz urodę. Domeną tego miejsca jest wysoka jakość usług, precyzja i doświadczenie pracujących tu specjalistów oraz indywidualne podejście do klientów.

Oferta Nefrytu stale się poszerza o nowe propozycje związane z leczeniem dolegliwości bólowych oraz poprawą samopoczucia i komfortu życia: masaż ciepłym miodem, porady dietetyczne czy zabiegi kosmetyczne. Można tu również skorzystać z zabiegów kosmetycznych, korzystnie wpływających na wygląd skóry i ciała.