NAORI Institute

Osiecka 53, Warszawa

Zabieg oczyszczania wodorowego HydroCleaner z maską w NAORI Institute (do -57%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Profesjonalny zabieg, który pomoże w dogłębnym oczyszczeniu skóry twarzy

O tej ofercie


Szczegóły:

  • czas trwania: ok. 45 minut

Zabieg oczyszczania wodorowego HydroCleaner + maska

Oczyszczenie i silne odżywienie skóry. Precyzyjnie wykonywany zabieg o niebywałej skuteczności, realizowany jest w trzech etapach. Dzięki wykorzystaniu AquaClean H2+ obszar zabiegowy zasysany jest przez specjalistyczną głowicę przy jednoczesnym odprowadzeniu zanieczyszczeń z powierzchni skóry.

Głowica zabiegowa AquaClean H2+ możliwe efekty:

  • złuszczenie i oczyszczenie powierzchni skóry,
  • likwidację zaskórników,
  • zmniejszenie blizn po trądzikowych,
  • wyrównanie kolorytu skóry,
  • rozjaśnienie,
  • wyrównanie gospodarki wydzielania sebum.

Podczas zabiegu głowica próżniowo prowadzi po skórze strumień preparatu zabiegowego, jednocześnie ją stymulując

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający i kod groupon. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 780 526 512. Godziny pracy: pon. - pt: 09:00 - 20:00, sob.: 09:00 - 16:00 Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

NAORI Institute

Nowe miejsce na mapie Warszawy tworzące innowacyjne połączenie kosmetyki estetycznej, zabiegów pielęgnujących i relaksujących. NAORI po japońsku oznacza m.in. powrót do zdrowia, regenerację, przywracanie, odnowienie, odzyskanie. Chcielibyśmy, aby znaczenia powyższych słów od początku stanowiły DNA Instytutu, pozwalały wspólnie budować wyjątkową przestrzeń oraz tworzyć relacje oparte na zaufaniu. Profesjonalny Zespół zadba, aby każdy poczuł się w NAORI swobodnie i wyjątkowo. Do zobaczenia w NAORI Institute.