zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

MyMed Klinika Lekarska

Wolność 2, Warszawa

Zabieg HI-FU Ulthera Deep See w MyMed Klinika Lekarska

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg ma na celu lifting twarzy i ujędrnienie ciała, a jego rezultaty porównywalne są z efektami, jakie zapewnia chirurgia plastyczna

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Klaudia
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 12, 2022
Polecam. Wszystko ok !!!
K
Klaudia
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 12, 2022
OPINIE PONIŻEJ TO NIEPRAWDA! W Klinice pracują kompetentni lekarze: gorąco polecam DR. RAFAŁA KIJKA oraz DR JAROSŁAWA ZAGRÓSKIEGO. USŁUGA OSOCZA wykonana na wysokim poziomie. Panie z recepcji nie są wcale niemiłe. Prawda, w klinice panuje duży ruch i czasami mogą pojawić się kilkunastominutowe opóźnienia, ale w każdej klinice prawie tak jest !
M
Magda
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 17, 2022
Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Szybki termin, profesjonalne podejście, dbanie o klienta. Polecam.
A
Aleksandra
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
marzec 3, 2022
Całkowity brak profesjonalizmu, zabiegi depilacji są wykonywane byle jak, byle szybciej, nie ma efektów. Panie są nieprzyjemne i olewcze, do tego straszne opóźnienia. Czułam się bardzo niekomfortowo i żałuję wydanych pieniędzy.
L
Liwia
8 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 24, 2022
Polecam!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: HI-FU Ulthera Deep See
  • czas trwania: 20-75 minut
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz medycyny estetycznej lub dermatolog
  • sposób działania: zabieg polega na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na określonej wcześniej głębokości
  • możliwe efekty: znaczący lifting, wygładzenie i ujędrnienie skóry

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 573 01 01 00. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MyMed Klinika Lekarska

W klinice myMed pacjent może powierzyć swoje zdrowie lekarzom specjalistom, a także zadbać o swoją urodę, umawiając się do lekarza medycyny estetycznej. Unikalny koncept dbania o zdrowie i urodę w jednym miejscu zapewnia pacjentowi nowoczesne, a zarazem holistyczne podejście medyczne. MyMed pozwala na spowolnienie procesów starzenia się zachowując atrakcyjny wygląd, dbając jednocześnie o zdrowie. Klinika oferuje bogatą ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, jak również stomatologii estetycznej, dermatologii i neurologii.