My Dish

Catering dietetyczny: dieta Protein+ (Sport Pro) na 3 dni od 168 zł i więcej z My Dish – wiele lokalizacji

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogata w białko i wartości odżywcze dieta Sport Pro dedykowana jest szczególnie osobom interesującym się sportem i zdrowym odżywianiem

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Protein+ (Sport Pro)
  • kaloryczność: 2000-3000 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • strefa dostaw dostępna jest tutaj
  • koszt transportu: 3 zł/dzień
  • dostawa: od poniedziałku do soboty (w sobotę rano dostarczana jest dieta na 2 dni)

Dieta sportowa: jej bazą są posiłki bogate w pełnowartościowe białko, które jest budulcem mięśni. Jadłospis uzupełniają węglowodany złożone.

Dla kogo: dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które potrzebują zastrzyku energii i składników potrzebnych do pracy nad sylwetką.

Warunki

Realizacja: 1. Wejdź na stronę https://www.mydish.pl/ (zakładka "Zamów"). 2. Wybierz miasto, dietę z oferty groupon. 3. Wybierz kaloryczność oraz dni dostaw. 4. Wybierz zamówienie gościnnie. 5. Wprowadź adres dostawy i wpisz kod zabezpieczający w polu na notatki do adresu. 6. Zaakceptuj regulamin i zgodę RODO. 7. Gdy pojawi się informacja o płatności – kliknij "przelew tradycyjny", ale jej nie finalizuj. 8. W ciągu 24 godz. zamówienie zostanie aktywowane. Strefa dostaw dostępna jest na stronie: https://gr.pn/2YZUVQZ. Koszt transportu na terenie całej Polski wynosi 3 zł/dzień. Zmiany w grafiku dostaw przyjmowane są z 2-dniowym wyprzedzeniem do godz. 16 (np. w poniedziałek do godz. 16:00 zgłaszać można zmianę dotyczącą środy; we wtorek – zmianę dotyczącą czwartku). Wyjątek stanowią dostawy wtorkowe, w przypadku których można zgłaszać zmiany do piątku do godz. 15. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

My Dish

Chcąc zadbać o zdrowe lub chcąc zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe warto zapewnić sobie pełnowartościowe posiłki. W tym celu można posłużyć się pomocą ekspertów w dziedzinie dietetyki i zbilansowanego żywienia. Usługę taką świadczy firma cateringowa My Dish, która oferuje różnorodne i świeże menu z dostawą do domu klienta. W ofercie jest dieta Standard, Wege+Ryby, Sport Pro oraz Sirt.