Bilet na dowolny seans 2D (od 16,90 zł) lub 2 napoje z popcornem albo nachosami (od 22,99 zł) w Multikinie (do -43%)

od 16,9 zł
Kup!
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
27,9 zł 39% 11 zł
 • Oferta limitowana czasowo!
 • 7 dni 17:22:56
Już 10 000 kupionych

W skrócie

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie prawdziwych hitów i premier z przekąską w postaci popcornu lub nachosów z 2 napojami

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie. Aby wymienić groupon na zestaw barowy, należy podać kod grouponu w barze/kasie Multikina podczas zakupu zestawu.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
Ważność: Groupon ważny do 31.08.2017 włącznie.
Dodatkowe informacje: Groupony na bilety sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon – dotyczy wyłącznie opcji 1. i 2.
Ograniczenia: kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D, miejsc VIP oraz sal xtreme. Kod nie upoważnia do pierwszeństwa zakupu w kasie oraz innych preferencji w stosunku do pozostałych klientów. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybranym przez posiadacza seansie filmowym. Oferta ważna od poniedziałku do niedzieli.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 16,90 zł zamiast 27,90 zł za bilet na seanse w całej Polsce z wyłączeniem Warszawy,
 • 18,90 zł zamiast 32,90 zł za bilet na seanse w Warszawie (ważny również w całej Polsce),
 • 22,99 zł zamiast 31,90 zł za zestaw dla dwojga: duży solony popcorn i 2 średnie napoje,
 • 26,99 zł zamiast 39,90 zł za zestaw nachos dla dwojga: duże nachos i 2 średnie napoje.

Bilet obowiązuje na dowolnie wybrany film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino od poniedziałku do niedzieli

Okazja, by zobaczyć między innymi takie filmy, jak:

 • „Transformers: Ostatni rycerz”

Kolejna odsłona kultowej serii. Podczas gry tytułowi Transformersi toczą wojnę z ludźmi. Cade Yeager (w tej roli Mark Wahlberg) wyrusza w towarzystwie przyjaciół w pełną przygód podróż, by uratować ludzkość.

 • „Spider-Man: Homecoming”

Zafascynowany przygodą z Avengersami Spider-Man wraca do domu i próbuje dostosować się do codzienności, cały czas pozostając pod czujnym okiem swego mentora. Gdy jednak pojawia się Vulture – nowy wróg – nagle zagrożone staje się wszystko, co ważne dla Petera.

 • „Gru, Dru i Minionki”

Balthazar Bratt, niedoszły dziecięcy gwiazdor z lat 80., próbuje zrealizować plan zdominowania całego świata, a para agentów Ligi Antyzłoczyńców, Gru i Lucy, musi mu w tym przeszkodzić. Gdy jednak na drodze Gru staje jego brat bliźniak Dru, Gru mimowolnie wstępuje z powrotem na ścieżkę nikczemności.

 • „Mała Wielka Stopa”

Nastoletni Adam, z natury nieśmiały i zwyczajny chłopiec, wyrusza na wyprawę, której celem jest odnalezienie dawno zaginionego taty. Wkrótce nastolatek odkryje, iż jego ojciec nie tylko mieszka w puszczy, ale jest także potomkiem legendarnego Yeti.

 • „Gang wiewióra 2”

Wiewiór i jego przyjaciele dowiadują się, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki postanawiają, że za wszelką cenę nie dopuszczą do budowy.

 • „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”

Kosmiczni agenci Valerian i Laurelina stają przed misją przeprowadzenia śledztwa w kulturowym i politycznym centrum Galaktyki – Mieście Tysiąca Planet. To tam staną twarzą w twarz ze złowrogą siłą, która może zagrozić bezpieczeństwu całego wszechświata.

 • „W starym, dobrym stylu”

Willie, Joe i Al – trzej najlepsi kumple – tracą oszczędności i środki do życia, kiedy bank likwiduje ich fundusz emerytalny. Zdesperowani przyjaciele decydują się przełamać stereotyp spokojnych staruszków i napaść na bank, który pozbawił ich pieniędzy.

 • „Dunkierka”

Film opowiada o najbardziej zaciekłej bitwie II Wojny Światowej, kiedy to alianccy żołnierze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanady i Francji zostają otoczeni przez niemiecką armię.

 • „Wojna o planetę małp”

Ludzie i małpy przygotowują się do wielkiej bitwy, od której zależy przyszłość obu gatunków. Film jest kontynuacją „Genezy planety małp” oraz „Ewolucji planety małp”.

 • „Annabelle: Narodziny zła”

Druga część bazującego na konsekwentnym budowaniu napięcia przy jednocześnie prostych rozwiązaniach fabularnych horroru. Twórca lalek i jego żona decydują się otworzyć swój dom dla siostry zakonnej i kilku dziewcząt z zamkniętego sierocińca. Goście szybko stają się celem opętanego ducha Annabelle.

 • „Atomic Blonde”

Na świecie panuje zimna wojna. Tajna agentka MI6 zostaje oddelegowana do Berlina, by odnaleźć zaginioną listę, na której wpisano podwójnych szpiegów. Jej zadaniem jest zbadanie, jak zginął jeden z nich.

 • „Barry Seal: Król przemytu”

Film oparty na prawdziwej historii Barry’ego Seala – człowieka, który pracował jednocześnie dla CIA oraz kartelu narkotykowego. Za jego głowę Pablo Escobar wyznaczył nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Główną rolę gra Tom Cruise.

Sprawdź pełny repertuar tutaj.

Multikino

W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 33 kina w 27 miastach, dysponując blisko 270 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Arkady we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Komentarze

Jest ok
Estera Ł. · 33 minuty temu
Spoko rzecz, warto skorzystać.
Kornelia P. · 11 godzin temu
Wszzystko ok :-)
Patrycja J. · 19 godzin temu

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}