Bilet na dowolny seans 2D ważny przez cały tydzień od 16,50 zł w sieci kin Multikino (do -46%)

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
350+ odsłon dziennie

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Bilet na dowolnie wybrany film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino od poniedziałku do niedzieli:

  • 16,50 zł zamiast 27,90 zł za bilet na seans w całej Polsce z wyłączeniem Warszawy,
  • 17,90 zł zamiast 32,90 zł za bilet na seans w Warszawie.

Okazja, by zobaczyć między innymi:

„Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”

Złowrogi korsarz Salazar ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow musi odnaleźć trójząb Posejdona, potężny artefakt, który daje swojemu posiadaczowi kontrolę nad morzami na świecie.

„Transformers: Ostatni rycerz”

Kolejna odsłona kultowej serii. Podczas gry tytułowi Transformersi toczą wojnę z ludźmi. Cade Yeager (w tej roli Mark Wahlberg) wyrusza w towarzystwie przyjaciół w pełną przygód podróż, by uratować ludzkość.

„Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”

Smerfetka chce odkryć, dlaczego jest jedyną dziewczyną w grupie niebieskich smerfów. Wraz z przyjaciółmi wyrusza w wielką podróż, jednak każdy ich krok śledzi Gargamel.

„Auta 3”

Zygzak McQueen – legenda sportu motorowego – zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. W powrocie do gry pomoże mu pełna zapału mechaniczka Cruz Ramirez, która obmyśli autorski plan zwycięstwa.

„Baywatch. Słoneczny patrol”

Dwóch ratowników wodnych rywalizuje między sobą o angaż na kalifornijskiej plaży.

„Król Artur: Legenda Miecza”

Młody Artur zdobywa miecz Excalibur i poznaje prawdę o swoim królewskim pochodzeniu. Dołącza do buntowników w walce z tyranem Vortigernem, który zamordował jego rodziców i bezprawnie przejął koronę.

„Mumia”

Komandos marynarki wojennej wyrusza do Iranu wraz z zespołem zajmującym się poszukiwaniami groźnej grupy terrorystów. Zamiast bunkra odkrywa on jednak coś zupełnie innego – starożytny grobowiec, w którym czyha wielkie niebezpieczeństwo.

„Wonder Woman”

Gratka dla miłośników komiksów DC szykuje się już w czerwcu za sprawą filmu o księżniczce Amazonek, obdarzonej niesamowitą mocą. W świecie pogrążonym w wydarzeniach I wojny światowej waleczna Diana postanawia objawić się i zaprowadzić sprawiedliwość.

„Atomic Blonde”

Na świecie panuje zimna wojna. Tajna agentka MI6 zostaje oddelegowana do Berlina, by odnaleźć zaginioną listę, na której wpisano podwójnych szpiegów. Jej zadaniem jest zbadanie, jak zginął jeden z nich.

„Dunkierka”

Film opowiada o najbardziej zaciekłej bitwie II Wojny Światowej, kiedy to alianccy żołnierze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanady i Francji zostają otoczeni przez niemiecką armię.

„Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film”

Animowana komedia rodzinna to ekranizacja bijącej rekordy popularności serii książek o dwóch urwisach obdarzonych niezwykłą wyobraźnią. Chłopcy hipnotyzują nielubianego dyrektora swojej szkoły, każąc mu wierzyć, że jest postacią z komiksu.

„Wojna o planetę małp”

Ludzie i małpy przygotowują się do wielkiej bitwy, od której zależy przyszłość obu gatunków. Film jest kontynuacją „Genezy planety małp” oraz „Ewolucji planety małp”.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod groupon.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Ograniczenia: kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D, miejsc VIP oraz sal xtreme. Kod nie upoważnia do pierwszeństwa zakupu w kasie oraz innych preferencji w stosunku do pozostałych klientów. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybranym przez posiadacza seansie filmowym. Oferta ważna od poniedziałku do niedzieli. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 31.07.2017. 

naprezent

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 33 kina w 27 miastach, dysponując blisko 270 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Arkady we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Komentarze

Bezproblemowa wymiana gruponu na bilety. Polecam.
Mikołaj L. · 2 godziny temu
super okazja i bezproblemowa realizacja
Tomasz M. · 2 godziny temu
Przystępna cena. Oby więcej takich promocji!
Joanna C. · 10 godzin temu
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{"AADealPage":"ControlAA","DealPageDesktop2016_REST_OF_EMEA":"Treatment"},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}