Motor Test Serwis

Odgrzybianie klimatyzacji przez ozonowanie za 29,99 zł i więcej opcji w Motor Test Serwis w Rybniku (do -55%)

Do -55%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

  • 29,99 zł zamiast 60 zł za odgrzybianie klimatyzacji przez ozonowanie,
  • 34,99 zł zamiast 75 zł za odgrzybianie klimatyzacji przez ultradźwięki,
  • 69,99 zł zamiast 150 zł za odgrzybianie klimatyzacji przez ozonowanie z uzupełnieniem czynnika do 100 gramów gazem R134A,
  • 74,99 zł zamiast 165 zł za odgrzybianie klimatyzacji przez ultradźwięki z uzupełnieniem czynnika do 100 gramów gazem R134A.

Dodatkowe informacje:

  1. Czyszczenie, odgrzybianie przez ozonowanie. Przewidywany czas: 20 minut.
  2. Czyszczenie, odgrzybianie ultradźwiękami. Przewidywany czas: 20 minut
  3. Wymiana czynnika z uzupełnieniem do 100 gramów gazem R134A. Przewidywany czas: 45 minut. Usługa obejmuje: opróżnienie klimatyzacji, oczyszczenie wewnętrzne, sprawdzenie szczelności metodą próżni.

Maszyna wyssany gaz waży, uzupełnia brakujący gaz z własnego zbiornika do wartości określonej przez producenta samochodu wraz z zalecaną ilością oleju. W przypadku, gdy potrzebna jest większa ilość gazu niż została wykupiona w ramach grouponu (tj. 100 gramów), można zrezygnować z uzupełnienia czynnika do pełna, nie ponosząc kosztów.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Od 29.05.2018 do 11.06.2018 serwis będzie nieczynny z powodu urlopu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy samochodów hybrydowych, dostawczych i ciężarowych oraz samochodów z gazem R12 i R1234yf.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Serwis czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 17. W weekend nieczynne. Gdy klimatyzacja jest pusta podlega dodatkowemu sprawdzeniu na szczelność przed próbą jej napełnienia w cenie 50 zł. Każde dodatkowe rozpoczęte 100 g czynnika kosztuje 33 zł (gdy będzie taka konieczność). Układ klimatyzacji musi być sprawny i szczelny.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 42 18 735, 508 489 181 albo mailowo: gozdek@rybnet.pl z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Motor Test Serwis


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznym szkoleniom m.in. w Niemczech i Szwajcarii powstał w latach 80. w Rybniku Motor Test Serwis. Serwisanci wykorzystują zaawansowane maszyny, by sprawnie i fachowo dokonać przeglądu okresowego i diagnostyki układów elektronicznych, jak również napraw czy wymiany newralgicznych elementów. W razie konieczności na miejscu można kupić niezbędne części i akcesoria do samochodów – zarówno oryginalne, jak i zamienniki dobrej jakości.

Motor Test Serwis

Serwis auta, Naprawa samochodów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.