zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Os. Kazimierzowskie 12, Kraków

Do 45% zniżki na: Manicure i pedicure w More Than Nails

Wybierz opcję
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wykwalifikowana kosmetyczka odpowiednio przygotowuje paznokcie przed nałożeniem warstwy lakieru, aby uzyskać trwały manicure i pedicure

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Abctop reviewer
9 Oceny6 reviews
grudzień 30, 2021
Polecam! Bardzo ładnie i starannie wykonane paznokcie :)
replied
View Comment +

O tej ofercie

Manicure hybrydowy

Sposób na estetyczny i zadbany wygląd paznokci, którego główną zaletą jest jego trwałość. Manicure hybrydowy utrzymuję się do 3 tygodni. 

Pedicure hybrydowy

Rewolucyjny zabieg kosmetyczny pielęgnujący zarówno stopy, jak i paznokcie. 

Manicure i pedicure hybrydowy

Manicure i pedicure hybrydowy to wspaniały sposób na utrzymanie pięknych i zadbanych paznokci.  

Udogodnienie:

bezpłatna kawa i herbata 

Szczegóły:

  • rodzaj manicure/pedicure: hybrydowy
  • czas trwania zabiegu: manicure hybrydowy: 1 godz. 15 min. do 1 godz. 30 min., pedicure hybrydowy 1 godz. 30 min.
  • dopłata do zdjęcia lakieru hybrydowego: tak

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 403 006. Ograniczona dostępność w weekendy. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny otwarcia: 8:00-15:00. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

More Than Nails

pGłówną misją More Than Nails jest dbanie o to, by klienci wyglądali i czuli się pięknie. Pracujący tu specjaliści pielęgnują dłonie i stopy klientów, starając się, aby każdy z gości czuł się wyjątkowo. Dostępne tu usługi obejmują stylizacje hybrydowe. More Than Nails to miejsce pełne inspiracji i uśmiechu. Goszcząc u nas, możesz spodziewać się zawsze przyjaznej atmosfery popartej miłością do paznokci. Zawsze służymy radą i rozumiemy wasze potrzeby. Wytrwałe do pracy? Eleganckie na wieczór? Stylowe na bal? Na pewno znajdziemy coś, co was zadowoli./p