Brak nowych powiadomień

Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego 3-11, Gdynia

Strzyżenie męskie i masażem (24,99 zł), damskie z masażem i modelowaniem (39,99 zł) i więcej w Mollo w Gdyni (do -60%)

Do -60%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrane usługi fryzjerskie to okazja nie tylko na zmianę dotychczasowej fryzury, ale także sposób, by zadbać o stan włosów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Maciej
1 Oceny1 reviews
czerwiec 18, 2020
Miła obsługa oraz zadowolenie z wykonanej fryzury. Dodatkowo mycie "po" w okresie letnim świetna sprawa. Polecam!
J
Jacek
1 Oceny1 reviews
czerwiec 4, 2020
Pani z Ukrainy jest naprawdę dobra, ma fach w rękach. Duży pozytyw
E
Ewa
10 Oceny2 reviews
maj 23, 2020
Miła i dobra obsługa.
D
Dominika
1 Oceny1 reviews
marzec 21, 2020
Klimatyczne miejsce z profesjonalna obsługa, która dosłownie tryska wiedza. Fryzjerka która potrafi zrozumieć Twoja wizje a co lepsze ją wykonać! Wspaniałe miejsce, warte polecenia! Na pewno tam wrócę :)
N
Natalka
1 Oceny1 reviews
marzec 20, 2020
Cudowna fryzjerka, na pewno wrócę niedługo <3
O
OlexandraTOP REVIEWER
14 Oceny6 reviews
luty 12, 2020
Meskie strzyzenie super, aczkolwiek damskie bardzo slabo
G
Grazyna
8 Oceny4 reviews
grudzień 14, 2019
pan Kuba chyba jeszcze musi się wprawić w swoim fachu...

W skrócie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów krótkich (1), średnich (2) i długich (3) – zgodnie z poniższą miarką
  • dopłaty
    • maska na włosy długie (3): 15-20 zł.
    • koloryzacja na 1 kolor włosów długich (3): 40-70 zł

Ozonowa terapia parowa zalecana jest do regeneracji włosów zniszczonych, suchych, łamliwych, porowatych, pozbawionych blasku. Potęguje efekt kosmetyków do włosów (odżywki, maski, ampułki). Jej działanie polega na wykorzystaniu ciepła, pary wodnej i ozonu, dzięki czemu substancje regenerujące łatwo wnikają w głębokie warstwy łodygi włosa powodując ich odżywienie i nawilżenie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości rezerwacji miejsc w terminach 9-31.12.2019.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher upominkowy.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem w przeciwnym razie groupon przepada. Brak możliwości rezerwacji za pomocą innego portalu do rezerwacji. Dokonane rezerwacje będą płatne 100% wartości usługi.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mollo

Szukając salonu fryzjerskiego, który stara się sprostać wysokim wymaganiom swoich klientów, warto udać się do zlokalizowanej w Gdyni firmy. Pracujący tu artyści dbają o swobodny nastrój, a przy tym są w stanie dokonać twórczej metamorfozy fryzury lub subtelnie dopasować uczesanie. W ofercie Mollo znaleźć można zarówno usługi dla pań, jak i panów.

Mollo

Salony, Fryzjer, Strzyżenie