Brak nowych powiadomień

Os. Centrum E12, Kraków

35 zł za groupon wart 50 zł i więcej na menu na wynos lub z dostawą z restauracji Modern Resto Bar (-30%)

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

W menu np. tatar z polędwicy wołowej, żurek na domowym zakwasie, pierogi z pieczoną kaczką, jabłkiem i majerankiem, modern burger, szarlotka

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
KrystinaTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
12 Oceny7 reviews
styczeń 25, 2021
Bardzo dobre jedzenie, jedyny minus że nie można zamówić jedzenia na ten sam dzień a tylko z wyprzedzeniem. Polecam
K
KrystinaTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
12 Oceny7 reviews
grudzień 3, 2020
Pyszne jedzenie, polecam!
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dostępna z odbiorem osobistym lub w dostawie
  • rodzaj kuchni: polska, amerykańska, włoska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohol, a także przystawki (tatar z polędwicy wołowej, śledź atlantycki), stek z antrykotu, lody, sorbet

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja grouponu na miejscu, możliwa będzie po zniesieniu obostrzeń.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Groupon nie obejmuje napojów i alkoholu, a także przystawek (tatar z polędwicy wołowej, śledź atlantycki), steku z antrykotu, lodów, sorbetu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z grouponu nie jest wydawana reszta. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna jest dopłata różnicy na miejscu. Realizacja możliwa na wynos lub z dostawą. Opakowanie na wynos płatne dodatkowo 2 zł/szt. Dostawa: do 3 km od restauracji – bezpłatna, do 5 km od restauracji – 12 zł, do 10 km od restauracji – 16 zł, powyżej 10 km od restauracji – ustalana indywidualnie. Groupon można wymienić na voucher prezentowy do wykorzystania w restauracji w późniejszym czasie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 603 603 969.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Modern Resto Bar

Zlokalizowana w Krakowie restauracja oferuje szeroki wachlarz propozycji rodem z polskiej kuchni. Modern Resto Bar znajduje się w czterogwiazdkowym Hotelu Centrum, który wyróżnia nie tylko prestiżowa oferta, ale i dogodna lokalizacja w centrum Nowej Huty przy Placu Centralnym, blisko Hali widowiskowo-sportowej Kraków Arena. Odwiedzający to miejsce goście mogą skosztować smakowitych dań opartych na lokalnych i sezonowych produktach. W kulinarnej wędrówce można przejść od przystawek i sałatek do zup, pierogów i dań głównych, zahaczając również o propozycję rodem z Włoch (makarony) i Ameryki (burgery). Podróż warto zwieńczyć słodkim deserem, takim jak np. szarlotka lub sorbet owocowy.