MK wings

ul. 6 Pułku Piechoty 2, Kępa Kiełpińska

Do 12% zniżki na Jazda konna - rekreacyjna w MK wings

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zbudujesz relację z koniem od pierwszego spotkania. Nauczymy Cię, jak dążyć do harmonii jeźdźca i konia ale nie tylko w siodle.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • Czas trwania 60 min (osoby poczatkujące 30 min zajęcia w stajni + 30 min jazdy na lonży, osoby zaawansowane 60 min jazdy).
  • oferta dotyczy jazd konnych dla dzieci oraz dla dorosłych, początkujących oraz zaawansowanych.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://mkwings.pl/rezerwacje/. Po zakupie skontaktuj się mailowo (biuro@mkwings.pl) – wymień groupon na kod do rezerwacji terminu online. W cenie klienci otrzymują ubezpieczenie NNW. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

MK wings

Firma MK wings, oferuje wszystkim miłośnikom jazdy konnej zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Początkujący, jak i zaawansowani jeźdźcy mogą ćwiczyć swoje umiejętności. Warto dodać, iż MK wings zajmuję się również organizacją zawodów Hobby Horse.