Brak nowych powiadomień

Święty Marcin 24 (Galeria MM), Poznań

Kręgle: 1 godzina gry od 39,99 zł i więcej w MK Bowling w Galerii MM (do -44%)

Do -43%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Centrum Rozrywki MK Bowling to miejsce do aktywnego wypoczynku z rodziną i przyjaciółmi – na jednym torze może grać aż 6 osób

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • możliwość korzystania z baru/bufetu: tak
  • dopłata za wypożyczenie obuwia: 3 zł
  • maks. liczba osób, które mogą korzystać z jednego toru: 6

Warunki

Groupon ważny do 02.10.2019 (z wyłączeniem 14-15.08.2019) i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent. Oferta nie jest skierowana do grup zorganizowanych i firm.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon należy w pełni wykorzystać podczas jednej wizyty.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 61 222 50 51. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

MK Bowling

Grze w kręgle można stawić czoła w jednej z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce, urządzonej zgodnie z wysokimi standardami światowymi. W MK Bowling goście mają dostęp do profesjonalnego sprzętu i torów (także tych przystosowanych dla dzieci). Dzięki w pełni skomputeryzowanemu systemowi liczenia punktów i zarządzania torami zabawa przebiega gładko. Ponadto obsługa MK Bowling w razie potrzeby chętnie pomoże i przeprowadzi instruktaż. Ważną informacją dla najbardziej wprawionych graczy będzie zapewne fakt, że w MK Bowling odbywają się turnieje, ogólnopolskie rozgrywki oraz mistrzostwa bowlingowe.

Warto dodać, że MK Bowling to sieć centrów rozrywki, w których można zagrać w bilard i snookera oraz zjeść w restauracji MK Bowling. Ekscytująca zabawa czeka zatem wszystkich, którzy znajdą się np. w Gdańsku, Kielcach, Poznaniu, Radomiu, Słupsku czy Szczecinie.

Więcej informacji na profilu Facebook.

MK Bowling

Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Kręgle, Sport i rekreacja