MK Bowling

Święty Marcin 24 (Galeria MM), Poznań

Shuffleboard: godzina gry przez cały tydzień w MK Bowling w Galerii MM w centrum Poznania (do -35%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 2.6.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Shuffleboard to niecodzienny pomysł na drużynową rozrywkę i okazja do spędzenia czasu w grupie przyjaciół lub znajomych

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj gry: Shuffleboard stołowy
  • czas trwania gry: 1 godz.
  • możliwość korzystania z baru i bufetu (serwowane są np. pizze i burgery)

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 612 225 051. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

MK Bowling

Grze w kręgle można stawić czoła w jednej z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce, urządzonej zgodnie z wysokimi standardami światowymi. W MK Bowling goście mają dostęp do profesjonalnego sprzętu i torów (także tych przystosowanych dla dzieci). Dzięki w pełni skomputeryzowanemu systemowi liczenia punktów i zarządzania torami zabawa przebiega gładko. Ponadto obsługa MK Bowling w razie potrzeby chętnie pomoże i przeprowadzi instruktaż. Ważną informacją dla najbardziej wprawionych graczy będzie zapewne fakt, że w MK Bowling odbywają się turnieje, ogólnopolskie rozgrywki oraz mistrzostwa bowlingowe.

Warto dodać, że MK Bowling to sieć centrów rozrywki, w których można zagrać w bilard i shuffleboard oraz zjeść w restauracji MK Bowling. Ekscytująca zabawa czeka zatem wszystkich, którzy znajdą się np. w Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Poznaniu, Suwałkach, Szczecinie lub w Warszawie.

Więcej informacji na profilu Facebook.