Minieuroland Park Miniatur

Noworudzka 11, Kłodzko

2 bilety za 29,99 zł i więcej opcji w Minieuroland Park Miniatur

Wybierz opcję

Wyróżniki

Rozciągający się na powierzchni 20 tys. m² park liczy obecnie ponad 30 miniatur

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Bilet do parku:

  • 29,99 zł za 2 bilety,
  • 44,99 zł za 3 bilety,
  • 59,99 zł za 4 bilety.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 3.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Minieuroland Park Miniatur

Warto wybrać się w niesamowitą podróż po meandrach architektury, jednocześnie rozkoszując się oryginalnością świata roślin. Pośród zapachu niezliczonych kwiatów, spacerując alejkami, poznać można sekrety najsłynniejszych budowli globu – w otoczeniu wyszukanych i unikalnych ponad 500 gatunków drzew i krzewów sprowadzonych z najlepszych szkółek roślin z Polski, Holandii i Belgii.

Otwarty przez cały rok Minieuroland w Kłodzku to rozciągający się na powierzchni 20 tys. m² malowniczo położony obiekt, liczący obecnie kilkadziesiąt miniatur wzorujących się na słynnych budowlach świata, Europy i Dolnego Śląska. Znajdują się tu najciekawsze przykłady architektury i obiektów budowlanych (np. drezdeński kompleks pałacowy Zwinger, paryski Łuk Triumfalny, wrocławski Ratusz, makieta Twierdzy Kłodzkiej). Podziwianie ich w przyjaznej dla oka skali daje możliwość zobaczenia detali często niedostrzegalnych w rzeczywistości.