Brak nowych powiadomień

MEGAFIT

ul. Marii Curie Skłodowskiej16-18, Bydgoszcz

Wyszczuplanie: masaż bańką chińską za 59,99 zł i więcej opcji w Mega Fit w Bydgoszczy

Do -64%
40+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pomaga w spaleniu tkanki tłuszczowej i redukcji cellulitu, detoksykuje i pobudza krążenie krwi

W skrócie

Oferta
Masaż bańką chińską (40 minut) na brzuch, uda i pośladki w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł zamiast 150 zł za 3 zabiegi,
2) 109,99 zł zamiast 300 zł za 6 zabiegów,
3) 159,99 zł zamiast 450 zł za 9 zabiegów.

Dzięki podciśnieniu, jakie się wytwarza w trakcie kontaktu skóry z bańką, masaż intensywnie stymuluje tkankę podskórną i wyraźnie poprawia stan mało elastycznej skóry. Pobudza on również krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomagając pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej – dlatego jest on bardzo skuteczny przy odchudzaniu, w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Wskazaniem do przeprowadzenia go są też bolesne napięcia mięśni oraz dolegliwości bólowe kręgosłupa i karku.

Mega Fit
Zlokalizowany w centrum Bydgoszczy klub oferuje szeroki wachlarz zajęć fitness. Oprócz rozciągającego pilatesu, wzmacniających mięśnie ćwiczeń body ball czy spalającego tkankę tłuszczową fat burningu, znajdzie się również coś dla osób z niespożytymi zasobami energii (intensywny body attack) czy lubiących wysiłek fizyczny połączony z formami tanecznymi (dance aerobic).

Z kolei boks i krav maga to propozycje dla prawdziwych wojowników. Profesjonalna sala do sportów walki wyposażona jest w nowy pełnowymiarowy ring bokserski oraz sprzęt uznanej firmy Everlast. Warto podkreślić, że zajęcia z boksu prowadzi najlepszy trener w Bydgoszczy – Adama Kożlik. Natomiast kurs z samoobrony dla kobiet i mężczyzn – Piotr Włodarski.

Każda osoba jest dokładnie oceniana przez trenerów pod kątem możliwości i ograniczeń, co jest podstawą do stworzenia holistycznego programu treningowego, biorącego pod uwagę styl życia, poziom zaangażowania i realistyczne cele.

Mega Fit to również masaże oraz możliwość wynajęcia pokoju lub apartamentu.

Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 668 237 080. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

MEGAFIT

Masaż, Masaż całego ciała