zamknij
Multikino

Pracownia RTG Claudia Śliwińska

Bartnicza 10a, Szczecin

Zdjęcie pantomograficzne z zapisem na płycie CD od 49,99 zł w Pracownia RTG Claudia Śliwińska

Wybierz opcję

Wyróżniki

Badanie obrazuje ogólny stan wszystkich zębów oraz struktur je otaczających

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzyna
2 Oceny2 reviews
sierpień 2, 2021
Bardzo dobrze wykonana usługa RTG + czyszczenie (delikatnie i dokładnie). Maszyna do RTG nowoczesna, aczkolwiek reszta kliniki i poczekalnia mało przyjemne - typowa placówka NFZ, gdzie płaci się prywatnie. W skrócie: polecam na szbkie RTG ale, nie na oczyszczanie (inne gabinety są dużo tańsze i przyjemniejsze)
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 784 011 913. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godz. rejestracji: Pn 9.00- 14.00; Wt 9.00- 17.00; Śr 9.00- 14.00; Czw 14.00- 18.00; Pt 9.00- 14.00.Oferta wyłączona z kodów promocyjnych groupon. Aby wykonać badanie należy pokazać aktualne skierowanie. Próba wykorzystania Grouponu drugi raz przez tę samą osobę spotka się z odmową. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Pracownia RTG Claudia Śliwińska

Dzięki badaniom RTG zębów można ocenić zarówno stan przyzębia, jak i ewentualne nieprawidłowości w budowie korzeni lub miejsca zębów zatrzymanych. Tego typu badanie przeglądowe warto wykonywać co dwa lata. Pozwala to na zauważenie urazów, uszkodzeń, infekcji czy też torbieli jeszcze przed pojawieniem się objawów. U dzieci zdjęcie pantomograficzne pomaga monitorować wzrost zębów, stopień mineralizacji i kierunek wyrzynania.