zamknij
Multikino

Meander Thermal & Ski Resort Oravice

Oravice 109, Oravice

Termy Meander Orawice: 3-godzinne (od 43,29 zł) lub całodzienne wejście (od 49,95 zł) do parku wodnego na Słowacji

Wybierz opcję

Wyróżniki

Na gości czeka szereg atrakcji, m.in. sztuczne fale wodne, jacuzzi, gejzer, strumienie masujące, grzyb wodny, natryski i wiele więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
S
Slawek
3 Oceny3 reviews
sierpień 24, 2021
Bardzo dobre miejsce na odpoczynek zarówno wodny jak i pieszy czy rowerowy
S
Slawek
3 Oceny3 reviews
sierpień 23, 2021
Jak zawsze doskonale
J
Jerzy
7 Oceny1 reviews
sierpień 21, 2021
Super Spokój Mało ludzi
W
Wiola
1 Oceny1 reviews
czerwiec 3, 2021
Byliśmy w lutym 2020 r przed Pandemią . Termy bardzo nam się podobały, baseny wewnątrz i zewnątrz , w środku jest restauracja ( płatność w euro) można zjeść obiad. Serdecznie polecam ;-)
M
Maciejtop reviewer
71 Oceny5 reviews
luty 21, 2021
super
M
Marcintop reviewer
8 Oceny6 reviews
listopad 7, 2020
Bardzo fajne miejsce na relaks Wszystko mamy co potrzeba tutaj Jedyne co jeszcze będzie potrzebne to fajna pogoda ;)
A
Artur
1 Oceny1 reviews
listopad 4, 2020
Ok
L
Lech
4 Oceny4 reviews
październik 23, 2020
Przeurocze miejsce otoczone górami, czyste powietrze, piękne widoki, krystaliczna woda. Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Oferta obejmuje bilety do Term Meander Oravice


W cenie biletu:

  • parking
  • użytkowanie szafek i szatni na obiekcie
  • możliwość korzystania ze wszystkich czynnych basenów
  • kącik dla dzieci

Godziny otwarcia:

  • oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku
  • godziny otwarcia obiektu: niedz.-czw. 10-19, pt.-sob. 10-20

Dodatkowe informacje:

  • temperatura wody: 58 ºC
  • łączna powierzchnia basenów: 1545 m²
  • dogodna lokalizacja ośrodka: 13 km od polskiej granicy w Chochołowie, 39 km od Zakopanego, 1,5 godziny drogi od Krakowa

Więcej informacji dostępnych tutaj.

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Każda kolejna rozpoczęta godzina za dopłatą 2 euro. Zgodnie z cennikiem promocje nie łączą się. Przy zakupie grouponu nie obowiązuje zniżka dla dzieci do 10 roku życia. Godziny otwarcia: niedz. - czw. 10-19, pt. - sob. 10-20. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Groupon ważny do 30/11/2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Meander Thermal & Ski Resort Oravice

Zlokalizowany u podnóża Tatr Zachodnich nowoczesny park wodny zachwyca gości bogactwem urozmaiceń i atrakcji. Wypełniająca tutejsze baseny woda termalna cechuje się wysokim zmineralizowaniem (m.in. sód, magnez, żelazo), dzięki czemu relaks w thermalparku polecany jest szczególnie osobom cierpiącym na różnorodne schorzenia i dolegliwości. To również świetna okazja do zadbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie w rodzinnym gronie.

Na odwiedzających czekają liczne atrakcje, takie jak np. sztuczne fale wodne, jacuzzi, gejzer, strumienie masujące, grzyb wodny i natryski. Zmęczeni wodnym szaleństwem odpocząć mogą w saunie, basenie relaksacyjnym lub pomieszczeniu do masażu, a wygłodniałym polecają się tutejsze restauracje z kuchnią polską, bistro i kawiarnie.

Płatność za usługi ułatwiona jest dzięki zegarkowi z chipem rejestrującemu każdy zakup – po zakończeniu pobytu rachunek regulowany jest w całości w kasach ośrodka (możliwa zapłata zarówno w euro, jak i złotówkach oraz kartami: VISA, Diners Club, MasterCard, Maestro, ATM). Warto dodać, że personel posługuje się językiem polskim.

W skład resortu Meander wchodzi również park narciarski, który oferuje ponad 7 km tras zjazdowych o różnych stopniach trudności, w tym trasę czerwoną dla doświadczonych narciarzy. W szybkim poruszaniu się pomaga kolejka linowa oraz wyciąg orczykowy.

Przed relaksem w termach można skorzystać z krzesełkowej kolejki linowej, która prowadzi na szczyt Meander Parku, z którego można podziwiać piękno doliny i Tatr Zachodnich. Dla bardziej aktywnych świetną propozycją będzie zjazd rowerowy przygotowanymi trasami oraz unikatowymi i jedynymi w regionie pojazdami Montaincarts. Na mniej aktywnych czekają rowery elektryczne do wykorzystania na doskonałych trasach asfaltowych jak i szutrowych, lub spacery w pięknej dolinie z jedyną i niepowtarzalną tatrzańską przyrodą na wyciągnięcie ręki. Dodatkowe informacje dostępne na stronie www.meanderoravice.sk.

Więcej informacji na Facebooku.