Parcz, Kętrzyn

Mazurolandia: całodzienny bilet do parku atrakcji (od 11,99 zł) lub gra w pokoju zagadek dla 2 osób (29,99 zł) (do -52%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Niezapomniane wrażenia dla całej rodziny lub grupy przyjaciół i sposób, by połączyć rozrywkę z nauką

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

Pokoje zagadek:

  • możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy
  • czas trwania zabawy: ok. 1 godz.
  • dni, w które można korzystać z grouponu: 7 dni w tygodniu
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10-15 minut

Warunki

Groupon ważny do 30.09.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana w przypadku zakupu biletu wstępu do parku. Dzieci do lat 2- wstęp bezpłatny. Bilet ulgowy przysługuje: dzieciom, uczniom, studentom, emerytom.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 693 616 083 z podaniem kodu zabezpieczającego (w przypadku zakupu wejścia do pokoju zagadek). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mazurolandia

Mazurski Park Zabaw i Edukacji usytuowany jest na Mazurach w Parczu koło Kętrzyna. Obiekt ten stara się łączyć sposoby na przyjemne spędzenie wolnego czasu i zabawę z okazją do poznawanie zabytków, kultury i historii regionu warmińsko-mazurskiego. Mazurolandia oferuje liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych gości. Na miejscu znajdują się miniatury wyjątkowych zabytków regionu, archiwalne zdjęcia Królewca – dawnej stolicy Prus Wschodnich, skansen ludowy w postaci naturalnej wielkości XIX-wiecznych chat. W Parku Militariów podziwiać można eksponaty z II wojny światowej, a odwiedzając grodzisko rycerskie można poznać okres średniowiecza. W Parku Zabaw dzieci mogą bawić się na kolejce elektrycznej, w basenie z piłeczkami, trampolinie lub dmuchanych zjeżdżalniach. Warto też poświęcić godzinę na rozwiązanie zagadek logicznych podczas gry typu escape the room.