Brak nowych powiadomień

Mazurolandia

Mazurolandia: całodzienny bilet do parku atrakcji (od 11,99 zł) lub gra w pokoju zagadek dla 2 osób (29,99 zł) (do -52%)

Do -52%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Niezapomniane wrażenia dla całej rodziny lub grupy przyjaciół i sposób, by połączyć rozrywkę z nauką

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

Pokoje zagadek:

  • możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy
  • czas trwania zabawy: ok. 1 godz.
  • dni, w które można korzystać z grouponu: 7 dni w tygodniu
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10-15 minut

Warunki

Groupon ważny do 30.09.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana w przypadku zakupu biletu wstępu do parku. Dzieci do lat 2- wstęp bezpłatny. Bilet ulgowy przysługuje: dzieciom, uczniom, studentom, emerytom.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 693 616 083 z podaniem kodu zabezpieczającego (w przypadku zakupu wejścia do pokoju zagadek). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mazurolandia

Mazurski Park Zabaw i Edukacji usytuowany jest na Mazurach w Parczu koło Kętrzyna. Obiekt ten stara się łączyć sposoby na przyjemne spędzenie wolnego czasu i zabawę z okazją do poznawanie zabytków, kultury i historii regionu warmińsko-mazurskiego. Mazurolandia oferuje liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych gości. Na miejscu znajdują się miniatury wyjątkowych zabytków regionu, archiwalne zdjęcia Królewca – dawnej stolicy Prus Wschodnich, skansen ludowy w postaci naturalnej wielkości XIX-wiecznych chat. W Parku Militariów podziwiać można eksponaty z II wojny światowej, a odwiedzając grodzisko rycerskie można poznać okres średniowiecza. W Parku Zabaw dzieci mogą bawić się na kolejce elektrycznej, w basenie z piłeczkami, trampolinie lub dmuchanych zjeżdżalniach. Warto też poświęcić godzinę na rozwiązanie zagadek logicznych podczas gry typu escape the room.

Mazurolandia

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.