Mahum Studio

ul. Mogileńska 50, Poznań

Do 40% zniżki na: Fotografia buduarowa w firmie Mahum Studio

Wybierz opcję

Wyróżniki

Klient przed przystąpieniem do sesji może skonsultować z fotografem, jak ma wyglądać sesja i jakich zdjęć oczekuje.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 4, 2021
Trudny kontakt, obrobione zdjęcia nie zostały wysłane w terminie

O tej ofercie

Sesja studyjna glamour/buduarowa 5 fotografii obrobionych graficznie

Fotograficzna sesja studyjna trwająca około 1godziny w 1 lub 2 stylizacjach

Klient otrzymuje od 20 do 30 zdjęć do wyboru

Sesja studyjna glamour/buduarowa 10 fotografii obrobionych graficznie

Fotograficzna sesja studyjna trwająca około 1,45 godziny w 2 lub 3 stylizacjach

Klient otrzymuje od 30 do 40 zdjęć do wyboru

Sesja wykonywana jest w profesjonalnym studio wyposażonym w oświetlenie studyjne Bowens i Elfo oraz liczne akcesoria dodatkowe, jak wentylatory, reflektory efektowe Gobo i modyfikatory światła kierunkowego i rozproszonego.

Zdjęcia wykonujemy profesjonalnym aparatem pełnoklatkowym Canon 5DmIV wyposażonym w najwyższej jakości optykę Canon i Sigma Art.

Postprodukcję wykonujemy na legalnych, licencjonowanych programach Adobe Photoshop i Lightroom.

Przy każdej sesji klient może skorzystać z usług wizażystki. W tym celu po zakupie sesji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Klient może zakupić dowolną liczbę zdjęć z sesji, gdzie każde zdjęcie poza wykupionym pakietem kosztuje 25 zł. 

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 501 369 467. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Mahum Studio

Studio fotograficzne powstało z myślą o tych, którzy chcą utrwalać najważniejsze chwile swojego życia w formie zdjęć. Mahum Studio oferuje swoim klientom wykonanie fotografii noworodkowej, dziecięcej, ciążowej oraz sesji narzeczeńskich, ślubnych czy reportaży okolicznościowych, a także fotografii z różnych wydarzeń np. koncertu czy gali mody. Firma stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do klienta oraz oferuje pomoc przy wyborze tematyki na zamówioną sesję zdjęciową.pWięcej informacji dostępnych na Facebooku.