Magia Piękna i Stylu

Prandoty 10a/102, Kraków

Depilacja laserowa: 1 lub 2 zabiegi na wybrane części ciała w Magi Piękna i Stylu

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Laser wykorzystujący technologię IPL i SHR ma szerokie spektrum działania i pozwana pozbyć się zbędnego owłosienia z wybranych części ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • nazwa lasera: Sphinx 3
 • rok produkcji: 2015
 • rekomendowana liczba zabiegów: 6
 • czas trwania zabiegu: od 10 do 30 min (w zależności od partii ciała)
 • w ofercie do wyboru:
  • 2 x depilacja laserowa bikini głębokie lub pachy
  • 1 x depilacja laserowa na 2 wybrane części ciała podczas jednej wizyty
   • części ciała do wyboru: wąsik, broda, policzki, szyja, kark, dłonie, stopy, bikini klasyczne, szpara międzypośladkowa, linia biała

Laser SHR Sphinx 3 to urządzenie do usuwania owłosienia wykorzystujące technologię IPL i SHR. Laser wyposażony jest w 2 głowice, które umożliwiają wykonanie zabiegów o wysokim spektrum wskazań. Podczas zabiegu wykorzystywane jest nowoczesne rozwiązanie optyczne, polegające na zainstalowaniu w głowicy urządzenia czerwonego filtru, który działa osłaniająco na skórę o ciemnym fototypie lub mocno opaloną. Dzięki wbudowanemu systemowi in motion zabieg jest przeprowadzany w ruchu, co wpływa na krótszy czas depilacji.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 515 131 282. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Magia Piękna i Stylu

Szukając miejsca, gdzie w magiczny sposób można wydobyć ukryte wewnątrz piękno i styl warto udać się do zlokalizowanego w Krakowie salonu urody. Na miejscu można skorzystać z wielu zabiegów kosmetycznych, które w kompleksowy sposób pomogą zadbać o wygląd i dobre samopoczucie. W ofercie firmy Magia Piękna i Stylu dostępne są usługi manicure'u, pedicure'u, przedłużenia i zagęszczania rzęs, makijażu okolicznościowego, zabiegi na twarz (np. microblading, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, mezoterapia) i ciało (depilacja, liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe) oraz masaże.