zamknij
Do 25% zniżki od 8 do 14 i 20% przez resztę dnia na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. Dziś koniec.

Deutsche Lufthansa AG

Al. Jana Pawła II 29, Warszawa

Bilety lotnicze Lufthansa – 5 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł

Wybierz opcję

Wyróżniki

Możliwość podróży w dowolne miejsce na świecie – Lufthansa dysponuje połączeniami z 7 miast w Polsce do ponad 180 miast w 79 krajach

O tej ofercie

Dodaj sobie skrzydeł i przekonaj się, że cały świat jest w zasięgu ręki. Zaplanuj niezapomnianą podróż z Lufthansą i z dzisiejszym grouponem.

Oferta

  • 5 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na zakup biletów przez stronę internetową www.LH.com.

Lufthansa
Największy niemiecki przewoźnik lotniczy i wiodąca sieciowa linia lotnicza Europy od 1953 roku umożliwia swym klientom podróże w różne zakątki świata. Oferuje doskonale rozwiniętą siatkę połączeń z 7 miast w Polsce do ponad 180 miast w 79 krajach na całym świecie, a dzięki współpracy partnerskiej z innymi liniami pasażerowie mogą korzystać z połączeń do 283 miast w 105 krajach na 4 kontynentach.

Klasa Pierwsza Lufthansy otrzymała najwyższą możliwą ocenę w renomowanym rankingu Skytrax. Linii lotniczej przyznano także prestiżową międzynarodową nagrodę Five Star Diamond Award przez American Academy of Hospitality Sciences (AAHS). Lufthansa oferuje pasażerom darmowy dostęp do internetu na pokładach floty dalekiego zasięgu, a w trosce o wygodę i bezpieczeństwo podróżujących niedawno zamówiła 59 ultranowoczesnych, cichych i ekologicznych maszyn Boeing 777-9X i Airbus A350-900.

Warunki

Groupon ważny od 02.06. do 31.08.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: groupon ważny wyłącznie na rejsy obsługiwane przez Lufthansę lub Lufthansa Regional Partner. Oferta ważna tylko na rejsy wylatujące z Polski. Groupon można zrealizować wyłącznie przez stronę www.LH.com. Podczas 1 rezerwacji można wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: szczegółowe warunki oferty dostępne tutaj.
Realizacja: aby zrealizować groupon, należy wejść na stronę www.LH.com, wybrać kraj "Poland" oraz język, a następnie wybrać loty. W etapie "Wybierz metodę płatności" należy kliknąć w link "Uzyskaj zniżkę od Twojej taryfy" (z prawej strony pod "Twoim koszykiem", wprowadzić kod grouponu w polu "Numer voucheru" i kliknąć "Zastosuj kupon" - cena biletu zostanie wtedy obniżona o wartość grouponu. Wylot i powrót muszą zawierać się w datach 02.06-30.11.2014.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Deutsche Lufthansa AG