LP Studio Zdrowego Ciała

Sąchocka 7/ LU1, Warszawa

Masaż klasyczny, balijski, tajski stemplami ziołowymi w LP Studio Zdrowego Ciała (do -37%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na relaks, poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego, wzrost energii, rozluźnienie mięśni, ujędrnienie ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • czas trwania: 60 min
  • dostępne masaże:
    • klasyczny
    • balijski
    • tajski stemplami ziołowymi

Masaż klasyczny sprzyja rozluźnieniu lub ujędrnieniu ciała. Łagodzi napięcie mięśni, odpręża układ nerwowy, poprawia krążenie i ogólne samopoczucie.

Masaż balijskieliminuje zmęczenie, pomaga oderwać się od doczesnych spraw i problemów związanych z działalnością zawodową. Sprawia przyjemność emocjonalną, przywraca siły witalne, optymalizuje metabolizm, krążenie krwi i oddychanie wewnątrzkomórkowe.

Masaż tajski stemplami ziołowymi łączy w sobie elementy klasycznego masażu tajskiego, rozgrzewającego i aromaterapeutycznego. Masaż wykonywany jest specjalnymi workami, które są podgrzewane do określonej temperatury.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 199 100. Godziny otwarcia: pon.-pt. 8-22, sob.-niedz. 10-18. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

LP Studio Zdrowego Ciała

Zlokalizowany na warszawskiej Ochocie salon w sposób holistyczny podchodzi do wyglądu, leczenia i kondycji całego organizmu. Wychodząc z założenia, że ciało stanowi jeden system – liczy się tu praca zarówno nad stanem fizyczny, jak i emocjonalnym. Odwiedzający to miejsce klienci mogą liczyć na wszechstronność w rozwiązywaniu problemów, jak i profilaktyczną pomoc w ich przeciwdziałaniu. Specjalnością Studia Zdrowego Ciała LP jest kinezjologia, osteopatia, biodynamika, fizjoterapia, kosmetologia, medycyna orientalna, masaż, detoksykacja organizmu oraz relaksacja.