zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Akademia Kulinarna Let's Go Cook

Wirażowa 124, Warszawa

Kulinarne warsztaty urodzinowe dla 10 dzieci za 1700 zł i więcej opcji w Akademii Let's Go Cook (do -45%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Oryginalna forma świętowania urodzin; młody solenizant i jego goście będą mogli samodzielnie stworzyć różnorodne potrawy lub produkty

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Impreza urodzinowa w stylu Szef Kuchni

  • 1700 zł zamiast 3000 zł za imprezę dla 10 dzieci
  • 2500 zł zamiast 4500 zł za imprezę dla 15 dzieci
  • 3300 zł zamiast 6000 zł za imprezę dla 20 dzieci

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania: 5 godzinq
  • impreza ma charakter warsztatów.
  • każde z dzieci ma do dyspozycji fartuch i stanowisko pracy oraz składniki potrzebne do gotowania.
  • instrukcji gotowania udziela kucharz, a pomocą służy animator.

Tematy urodzin do wyboru:

„Pancakes! – słodki zawrót głowy” – pod okiem animatora, dzieci przygotowują puszyste naleśniki w amerykańskim stylu. Koronnym elementem jest dekoracja, która pozwoli stworzyć bajeczne kompozycje na talerzu.

„Kluski i kluseczki – czyli mąka inaczej” – w każdej kuchni narodowej są kluski i kluseczki. Podczas przygotowania tych propozycji w ruch idą ręce dzieci, które ugniatają, wałkują i formują ciasto, aby na koniec delektować się miękkimi i delikatnymi kluskami.

„Mąka, jajko, trochę wody i makaron jest gotowy!” – sztuka gotowania makaronu ma tysiące lat i nie jest to tylko wrzucenie makaronu z torebki do wrzątku. Widowiskowe zajęcia, w trakcie których, dzieci przygotowują swoje makarony od podstaw, z wykorzystaniem mąki, jajek i wody. Gwoździem programu jest przepuszczenie ciasta przez maszynkę do makaronu, kiedy to kula ciasta w spektakularny sposób zmienia się w długie pasy makaronu.

„Mniam mniam, rybka smakuje nam!” – ryba nie zawsze jest ulubionym daniem dzieci, ale te warsztaty mają na celu obalenie tego mitu. Doświadczony animator poprowadzi dzieci przez niesztampowe i oryginalne przepisy, które będą mogły wykonać samodzielnie.

„Kremy lub pianki, musy, mleczka oraz panna cotta” – zajęcia te są źródłem przepisów i umiejętności, które pozwolą dzieciom odkryć, że desery, które można wykonać samodzielnie i z naturalnych produktów, są zdrowe i smaczne.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 3 groupon. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  784 653 788. Rezerwacja z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 3-dniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Akademia Kulinarna Let's Go Cook

Działająca prężnie od blisko 10 lat akademia zdążyła już wyszkolić ponad 18 tysięcy osób. Let's Go Cook prowadzi kursy gastronomiczne, warsztaty oraz pokazy kulinarne. Akademia Let’s GoCook o powierzchni 300 m² w Warszawie to nowoczesna przestrzeń kulinarna w której odbywają się kursy gastronomiczne, warsztaty oraz pokazy kulinarne. Przestrzeń Szklarni 200 m² w połączeniu z akademią to nowoczesny koncept stworzony z myślą o organizacji różnych eventów, wydarzeń integracyjnych, spotkań okolicznościowych oraz imprez tematycznych.

Ponadto w akademii znajdują się 3 sale kucharskie, 3 sale eventowe oraz przestrzeń szkoleniowa. Akademia zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń z wewnętrznym cateringiem. W swojej ofercie posiadają również kuchnie oraz przestrzeń w opcji na wynajem.