zamknij
Do 30% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem CYBER. Dziś koniec.

La Princessa Clinique

Żytnia 60, Warszawa

Zabieg liftingujący HIFU na wybraną partię w La Princessa Clinique

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code CYBER. Ends 28.11.
Użyj kodu

Wyróżniki

Dzięki zabiegowi można poprawić wygląd wybranej partii ciała, np. zredukować zmarszczki na twarzy czy poprawić jędrność skóry brzucha

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Aga
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
4 dni temu
Jestem bardzo zadowolona. Usta są piękne. Miła obsługa, Pani daje wskazówki jak dbać o usta. Polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: HIFU
  • wskazania: opadający kontur twarzy, zmarszczki
  • liczba wymaganych zabiegów: 1 zabieg (pierwsze efekty widoczne już po 1 zabiegu, pełne efekty do 90 dni po zabiegu)
  • czas trwania zabiegu: od 30 do 90 minut w zalezności od wybranej opcji
  • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog
  • możliwe efekty zabiegu: poprawa owalu twarzy i uniesienie brwi, ujędrnianie skóry twarzy i ciała, modelowanie sylwetki, wyszczuplenie ciała

Zabieg HIFU: liftingujący zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków, stosowany głównie na obszarze twarzy oraz szyi. HIFU wpływa na zwiększenie produkcji elastyny oraz włókien kolagenowych. Zabieg uznawany jest za wysoce skuteczny, gdyż jego lifitngujące efekty mogą się utrzymać do nawet 2 lat.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 735 057 724. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

La Princessa Clinique

Salon specjalizuje się w podkreślaniu urody. Na miejscu można m.in. zadbać o wygląd skóry, wyszczuplić wybraną partię ciała, wypełnić zmarszczki czy powiększyć usta wybraną metodą. Na każdym etapie wizyty radą służy doświadczony personel, który pomaga dobrać odpowiedni zabieg i czuwa nad jego przebiegiem.