Brak nowych powiadomień

Partyzantów 44, Bielsko-Biała

Sala zabaw: 3 całodniowe wejścia za 28,99 zł i więcej opcji w Krainie Kropka (do -55%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -54%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesne centrum zabaw dla dzieci oferuje wiele atrakcji: malowanie buzi, robienie zwierzątek z baloników, zabawy i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie

Szczegóły:

  • wejście do sali zabaw bez limitu czasowego
  • godz. otwarcia: codziennie 9-20

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Ograniczenie wiekowe: do 12 lat. Oferta nie obejmuje urodzin i zajęć ze scrapbookingu i jest przeznaczona tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wejście dla opiekuna bezpłatne. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 33 811 12 77 lub 512 730 304. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kraina Kropka

W nowoczesnym centrum zabaw dzieci mogą spędzić nawet cały dzień, próbując rozmaitych, dostosowanych do ich wieku rozrywek. Znajdą tam m.in. tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie i baseny wypełnione kolorowymi piłeczkami oraz zabawki zapewniające wszechstronny rozwój. Warto podkreślić, że specjalistycznie konstrukcje wykonane są z atestowanych i bezpiecznych materiałów. Dla najmłodszych przygotowano specjalny kącik malucha, gdzie szkraby mogą do woli dokazywać – jest to osobne miejsce do zabawy dla dzieci do lat 3, gdzie wszystko wykonano z miękkich materiałów. Znaleźć tu można basen z piłeczkami, zjeżdżalnię, mega klocki dla małych budowniczych, bujaki i dużą ilość pluszaków.

Kraina Kropka

Atrakcje dla dzieci, Muzeum i atrakcja, Rozrywka i czas wolny