Kraina Kropka - sala zabaw dla dzieci

Partyzantów 44, Bielsko-Biała

Sala zabaw: 3 nielimitowane czasowo wejścia za 24,99 zł i więcej opcji w Krainie Kropka

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesne centrum zabaw dla dzieci oferuje wiele atrakcji, m.in. tory przeszkód i zjeżdżalnie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
D
DOROTA
sierpień 13, 2020
Super :)

O tej ofercie

Oferta
Nielimitowane czasowo wejścia do sali zabaw w 1 z 4 opcji:

1) 24,99 zł zamiast 51 zł za 3 wejścia dla 1 lub więcej dzieci,
2) 46,99 zł zamiast 102 zł za 6 wejść dla 1 lub więcej dzieci,
3) 69,99 zł zamiast 153 zł za 9 wejść dla 1 lub więcej dzieci,
4) 59,99 zł zamiast 170 zł za 5 wejść dla 2 dzieci.

Karnet do sali zabaw nie tylko zapewnia dzieciom rozrywkę, ale stwarza również okazję do stymulowania ich rozwoju psychoruchowego. Ponadto konstrukcje pobudzają wyobraźnię dzieci, zmuszają do pracy w grupie i kształtowania zachowań społecznych.

Kraina Kropka
W nowoczesnym centrum zabaw dzieci mogą spędzić nawet cały dzień, próbując rozmaitych, dostosowanych do ich wieku rozrywek. Znajdą tam m.in. tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie i baseny wypełnione kolorowymi piłeczkami oraz zabawki zapewniające wszechstronny rozwój. Warto podkreślić, że specjalistycznie konstrukcje wykonane są z atestowanych i bezpiecznych materiałów. Dla najmłodszych przygotowano specjalny kącik malucha, gdzie szkraby mogą do woli dokazywać – jest to osobne miejsce do zabawy dla dzieci do lat 3, gdzie wszystko wykonano z miękkich materiałów.

Na miejscu są także tematyczne salki urodzinowe (Kubusia Puchatka, Kaczora Donalda i Myszki Mickey oraz Asteriksa i Obeliksa). Zaprojektowano je w taki sposób, że po rozsunięciu ruchomych ścian tworzy się przestrzeń do występów dla dzieci lub organizacji przedstawień. Jest również dostatecznie dużo miejsca, by mały solenizant i jego goście mogli oddać się wesołej zabawie.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.  Oferta nie obejmuje okresu 5.12-7.12.2014
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dzieci do 12 lat. Oferta nie obejmuje urodzin oraz zajęć z scrapbookingu. Oferta dla nowych klientów
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowy rabat (15%) na organizację urodzin.
Konieczna rezerwacja tel. 33 811 12 77 lub 512 730 304. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kraina Kropka - sala zabaw dla dzieci