KOKU Sushi

ul. Groblowa 4, Grudziądz

Japońskie przysmaki: 70 zł za groupon wart 100 zł i więcej do wydana na menu w KOKU Sushi (do -30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogata oferta przysmaków kuchni japońskiej, w tym np. tatar z krewetek i awokado, futomaki w tempurze z łososiem, nigiri z węgorzem

Komentarze klientów Groupon

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta ważna na wynos i w dostawie (za dodatkową opłatą)
  • rodzaj kuchni: japońska
  • skład oferty: groupon wartościowy na całe menu (z wyłączeniem napojów, alkoholi i deserów)
  • pełne menu dostępne tutaj

Godziny otwarcia:

  • Grudziądz, ul. Groblowa 4:
    • niedz.-czw. 12-22
    • pt.-sob. 12-23

Warunki

Dodatkowa opłata za opakowanie w wysokości 1 zł. Groupon można zrealizować z dostawą i na wynos. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 668 998 337 (Grudziądz), 733 805 805 (Gdańsk). Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Oferta obejmuje groupony wartościowe, w przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Realizacja oferty w dniach i godzinach otwarcia restauracji (w zależności od wybranej opcji). Możliwy dowóz (na terenie Gdańska lub Grudziądza) za dodatkową opłatą od 7 do 20 zł. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

KOKU Sushi

Przytulne wnętrza KOKU Sushi, utrzymane w charakterystycznej dla Kraju Kwitnącej Wiśni harmonii kolorów zaskakują niebanalnym podejściem do sztuki przyrządzania sushi. Bogate menu kryje takie specjały, jak: tatar, nigiri, hosomaki, futomaki, uramaki, sashimi, które dostępne są w wielu różnych kompozycjach.

Pośród wielu oryginalnych smaków dostępne są m.in. futomaki z łososiem pieczonym teriyaki, uramaki z potrójną krewetką w tempurze zawijaną w omlet, nigiri z węgorzem, sashimi rolls z tuńczykiem i łososiem w tempurze. W ofercie nie zabrakło również zup i przekąsek, bułeczek baozi, czy też deserów.