Kodak Foto Studio i Atelier – Fotograf Mokotów

aleja Niepodległości 158, Warszawa

Do 20% zniżki na Fotografia studyjna w Kodak Foto Studio i Atelier - Fotograf Mokotów

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zdjęcie z sesji portretowej można zachować w wersji elektronicznej lub wydrukować jako zdjęcie, obraz na płótnie, porcelanie, bawełnie itp.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • liczba zdjęć: 1-3 w zależności od wybranej opcji w wersji elektronicznej
  • rozmiar zdjęć: 3070 x 4250px /12Mpx
  • Sesja dostępna w godz. 10.30 - 15.30 (wymagana rezerwacja)
  • czas trwania: ok. 30 min. (zwykle wystarczy 20 ~ 40 minut)
  • do dyspozycji: stanowisko do makijażu (szczotkę, zestaw pędzli - możesz u nas dokupić)
  • gotowe obrobione zdjęcia wysyłamy w ciągu ok. 90-240 min. po sesji.

Dodatkowe informacje:

(SARS-CoV-2, Grypa itp.):

Do Atelier zapraszamy tylko osobę fotografowaną

Warunki

Oferta dla osób powyżej 15 lat. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 660 803 281 od pon. do pt. w godz. 10:30-17:30. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Z oferty można skorzystać od poniedziałku do piątku w godz. 10:30-15:30 Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 90 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1.

Kodak Foto Studio i Atelier - Fotograf Mokotów

Zlokalizowane na warszawskim Mokotowie studio to miejsce, w którym fotografia stanowi nie tylko profesjonalną pracę, ale i pasję. Właściciel Kodak Foto Studio i Atelier – Fotograf Mokotów prowadzi firmę od ponad 29 lat i wraz z zespołem specjalistów z wykształceniem fototechnicznym realizuje sesje fotograficzne o różnorodnej tematyce, w tym zdjęcia biznesowe, portretowe, modelingowe i packshotowe oraz biometryczne do wszystkich dokumentów. Klienci na miejscu mają do dyspozycji w pełni wyposażoną strefę makijażu, a efekty pracy mogą oglądać bezpośrednio na dużym monitorze.